«Відміна ліфтових карток призведе до погіршення справ у господарстві», - Буравков

27.10.2011

 Житомирський міський голова (у 2002-2006 роках) Георгій Буравков переконаний, що введення ліфтових карток при його каденції дозволило врятувати ліфтове господарство.

Він каже, що у той час в Житомирі не працювала значна частина ліфтів і грошей на їхній запуск бракувало.

«Ліфтові картки принесли б більше користі, якщо б їх було запроваджено при оновленні всього ліфтового господарства у місті. Зараз комунальне господарство - це бізнес, і всі мають розуміти: якщо ти не платиш, то не користуєшся послугою», - каже Буравков.

Він переконаний, що введення карток – це правильне рішення.

«Всі, хто говорить про відміну карткової системи – популісти. Звичайно, відмінити картки можна, але тоді ліфтове господарство потрібно буде дотувати з бюджету», - зауважив екс-мер.

Георгій Буравков також говорить проте, що потрібно вибірково підходити до карткової системи.

«Потрібно завжди думати, щоб багаті платили більше, а люди, які знаходяться за межею бідності – менше. Але у нас в країні, на жаль, все відбувається навпаки». – каже Буравков.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...