У Житомирі опозиційні сили провели спільний мітинг

25.08.2011

Мітинг опозиційних партій та громадськими організаціями, що створили на Житомирщині Комітет опору диктатурі, об’єднав майже 1000 однодумців з усієї області.

На площу Корольова приїхали делегати з Бердичева та Малина, Коростеня й Новоград-Волинського, Овруча та Чуднова, десятків сіл і селищ області, повідомляє прес-служба «Фронту змін».

Представники "Фронту Змін", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", ВО "Народний Рух України", «Української Платформи», «Удару Віталія Кличка», «За Україну!», «Партії Захисників Вітчизни» та «Реформи і Порядок» висловили свою незгоду з діями влади.

«Ми проти війни влади з народом України; проти політичних репресій та гонінь; проти проведенням псевдо-реформ та зростання цін; проти убогих пенсій і зарплат», - заявили учасники мітингу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...