Олена Галагуза образилась на Табачника за холуїв

11.04.2011

Днями нардеп-регіонал Ян Табачник публічно обізвав українських журналістів холуями. Крім того, він зазначив, що ніяких утисків свободи слова в Україні немає.

"Якщо прислужники цієї влади дозволяють собі такі вислови, то це не може не свідчити про зневажливе ставлення до засобів масової інформації", - прокоментувала заяву Табачника заступник голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода" з питань зв'язків з громадськістю Олена Галагуза.
 
На думку Олени Галагузи, Яна Табачника необхідно оголосити персоною нон-грата в українських медіа.

"Прикро те, що хамство регіоналів по відношенню до представників ЗМІ стали не поодинокими випадками, а практикою. Нагадаю, що не так давно журналісти оголосили страйк Чечетову і не брали у нього коментарі, бо цей провладний депутат забрехався", - додала свободівка.

Cлід сказати, що на шоу Яна Табачника у січні цього року відомі правоохоронці виконували улюблену пісню криміналітету "Мурка". 

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода".

 

Теги: Місто

 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У січні цього року в кількох магазинах та маркетах Житомира відбулися зйомки телевізійної передачі "Нового каналу". Глядачі змогли побачити випуск із...
Польова, Гідропарк, парк ім.Ю.Гагаріна, Михайлівська, майдан Корольова Богунія, підвісний міст і ще багато відомих та мальовничих місць Житомира в одному репортажі...