На голову Житомирського ДемАльяну Дмитра Ткачука в під’їзді напали тітушки

22.12.2013

Не зважаючи на те, що житомирські правоохоронці обіцяли посилити охорону порядку та оберігати активістів євромайдану, в суботу ввечері на голову Житомирського осередку ДемАльянсу Дмитра Ткачука у під’їзді власного будинку напали невідомі.

Дмитро написав про це на своїй сторінці в соціальній мережі. А у неділю про напади на активістів євромайдану в Житомирі Ткачук розповів в ефірі Громадського телебачення.

Голова місцевого ДемАльянсу нагадав про те, як невідомі напали на активістів прямо біля офісу партії. Досі винних у нападі не вдалось встановити, не зважаючи на те, що одного із нападників хлопці затримали на місці.

«Ми були під СБУ, і коли виходить заступник начальника і з здивуванням каже: «Так, ріжуть машини і б’ють людей?», то мені здається, що ця людина не виконуює своїх обов’язків. Ми були під прокуратурою, і перший заступник вийшов до людей і обіцяв, що посилять охорону громадського порядку і що біля наших будинків патрулюватиме міліція… А вчора я повертаюсь, і мене чекає сюрприз. Очевидно, що контроль вони підвищили, тому що, якщо перший раз це була якась дворова «школота», то вчора на мене напали вже справжні спортсмени. І якби у мене не було газового балончику, то навряд чи мені вдалось би впоратись із ними», - розповів у ефірі Громадського Дмитро Ткачук.

Дмитро каже, що напад на нього відбувся дуже швидко, місця для варіацій у під’їзді не було. Коли перший молодик накинувся на активіста і був у 80-ти сантиметрах від нього, Ткачук встиг вприснути йому газ в обличчя. Нападник відступив на кілька кроків і крикнув своїм напарникам, щоб ті відійшли назад, газ потрапив йому в очі. Це дало змогу Дмитру швидко добігти до квартири.

Також активіст каже, що про його рух додому ніхто не знав. Він потелефонував дружині, сказав, що за 20 хвилин буде вдома – і у під’їзді на нього вже чекали спортивні молодики.

Нагадаємо, що це не перший напад на активістів євромайдану в Житомирі.

Раніше в під’їзді власного будинку побили активіста та редактора газети «20 хвилин» Влада Пучича. Після цього невідомі молодики напали на активістів під офісом Демократичного Альянсу. Також минулого тижня було скоєно напад на голову міської організації ВО «Свобода» Віктора Брокарєва.

Окрім того 7 автомобілів, які допомагали євромайданівцям, були понівечені.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...