Економіка
8.07.2011
На Житньому ринку дешевіють овочі

У літку продали більше фруктів та ягід у 3 рази, помідорів свіжих у 2 рази, майже на третину - огірків та моркви. Про це повідомляє головне управління статистики Житомирської області. 

Організація "Femen" оголиться у Житомирі
8.07.2011

Лідер жіночого руху «Femen» Анна Гуцол пообіцяла невдовзі відвідати Житомир з акціями протесту. Дівчата не підтримують останнє рішення Верховної Hади про підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років.

Комунальники заблокували рух трамвая. ФОТО
8.07.2011

Зрізали гілля кущів та дерев на трамвайній лінії житомирські комунальники вчора. По вулиці Московській близько 20 хвилин машина збирала обрізані гілляки, які заважали руху трамвая.

Жінкам підвищили пенсійний вік
8.07.2011

Депутати Верховної Ради ухвалили в другому читанні і в цілому урядовий проект Пенсійної реформи.

Свято Івана Купала в Немиринцях на Житомирщині. ВІДЕОВЕРСІЯ
7.07.2011

Поліські обряди святкування Івана Купала відтворили у селі Немиринці. На фестиваль "Купальські роси" з\'їхалися тисячі гостей. Люди ворожили, спалювали опудало та стрибали через багаття. 

У Житомирі комуністи вимагають провести референдум
7.07.2011

Підписи на підтримку проведення референдуму збирають прихильники комуністів у партійному наметі, який стоїть навпроти міської ради. На референдумі вони хочуть підняти питання: про статус російської мови, митний союз з Росією та Білоруссю, продаж землі тощо.

У Житомирі «Студентська Свобода» шукала житло і вимагала кредитів
7.07.2011

Надання іпотечних кредитів із відсотковою ставкою 5 % у рік для молоді, надання соціального, муніципального житла орендою в десять років, яке буде будуватися за кошти місцевого бюджету, - це основні вимоги, які поставили активісти «студентської Свободи» сьогодні під стінами міської ради. 

На Крошні співатиме хор та палитимуть купальський вогонь
7.07.2011

У Житомирі на Крошні сьогодні відсвяткують Івана Купала з народними піснями та традиційним купальським вогнем. Дійство відбуватиметься у скверику неподалік нічного клубу «Ріо».

«Прославляння царя - це нахабна пропаганда «руского міра», - Свобода
7.07.2011

«Нам нахабно та брутально нав’язують так званий «рускій мір». Сьогодні влада говорить, що ми йдемо у Європу, хоча на справді зараз ми дивимося на Росію», - говорить прес-секретар ВО «Свобода» Олена Галагуза.

З 15 липня проїзд в маршрутках дорожчає
7.07.2011

Проїзд в маршрутних таксі відтепер стане дорожчим. З 15 липня в більшості житомирських маршрутів ціна за проїзд буде 2,50. На маршрутах 1, 2, 14, 25, 40 та 58 – 1 гривня 75 копійок. Таке рішення прийняв сьогодні виконком Житомирської міської ради.

На Житомирських бордах просять прощення у царя Миколи ІІ
7.07.2011

 «Ты прости, Николай-искупитель, чад предавших Тебя и за нас помолись перед Богом!», - такі білборди з розстріляною царською сім’єю зараз вісять у Житомирі.

На Житомирщині росте 74% хмелю України
7.07.2011

Після тривалого занепаду галузі у 90-х роках з прийняттям у 1999 році Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» та постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.05 №587 «Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» намітилася позитивна тенденція до її відродження.

У міській раді вважають, що інформація, яку виносять на виконком — секретна
6.07.2011

На сайті Житомирської міської ради у проектах рішень не вивішують додатків та подають неповну інформацію. Це стосується інформації по організації місць для паркування транспортних засобів та про прийняття в експлуатацію малих архітектурних форм.

Житомирські водії платитимуть 4,5 грн. за парковочні місця яких не існує?
6.07.2011

Законом України чітко визначаються спеціально обладнані місця - це місця обладнані технічними пристроями, огорожею, в\'їзними та виїзними бар\'єрами, шлагбаумами, приміщеннями для охоронців тощо, які можна використовувати для запобігання викраденню транспортних засобів

«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук
6.07.2011

Батьки дуже позитивно відгукуються на пропозицію співфінансування. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж. 

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...