Політика
7.07.2011
На Житомирських бордах просять прощення у царя Миколи ІІ

 «Ты прости, Николай-искупитель, чад предавших Тебя и за нас помолись перед Богом!», - такі білборди з розстріляною царською сім’єю зараз вісять у Житомирі.

На Житомирщині росте 74% хмелю України
7.07.2011

Після тривалого занепаду галузі у 90-х роках з прийняттям у 1999 році Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» та постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.05 №587 «Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» намітилася позитивна тенденція до її відродження.

У міській раді вважають, що інформація, яку виносять на виконком — секретна
6.07.2011

На сайті Житомирської міської ради у проектах рішень не вивішують додатків та подають неповну інформацію. Це стосується інформації по організації місць для паркування транспортних засобів та про прийняття в експлуатацію малих архітектурних форм.

Житомирські водії платитимуть 4,5 грн. за парковочні місця яких не існує?
6.07.2011

Законом України чітко визначаються спеціально обладнані місця - це місця обладнані технічними пристроями, огорожею, в\'їзними та виїзними бар\'єрами, шлагбаумами, приміщеннями для охоронців тощо, які можна використовувати для запобігання викраденню транспортних засобів

«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук
6.07.2011

Батьки дуже позитивно відгукуються на пропозицію співфінансування. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж. 

Політик з Житомирщини Павло Жебрівський відпочиватиме подалі від росіян
6.07.2011

НУНСівець Павло Жебрівський виявився вибагливіший за своїх колег народних депутатів: він не бажає бачити на відпочинку росіян, тому їде на Середземномор’я. Це коштуватиме йому 40 тисяч гривень.

Якщо влада не підніме ціни у маршрутках — ТТУ помре
6.07.2011

Експерти наголошують, що кількість пасажирів зменшилась на 30%. Це зумовлено тим, що після підняття ціни до 1,50 грн. вартість проїзду урівнялася з маршрутними перевезеннями. Житомир – єдине місто, де ціна на проїзд рівна між електротранспортом та приватними маршрутками.

Рижук розповів, як Прокуратура сварилася на нього пальцем за землі
6.07.2011

«По усіх трасах до Житомира і навколо Житомира цвів такий жовтий золотій канадський, ніби як коров’як, як звіробій. Дехто думав, що то карантинний бур’ян. Ми виорали майже під моїм адміністративним тиском той бур’ян», - говорить Сергій Рижук.

Прибудинкова територія може надаватися ОСББ в постійне користування
6.07.2011

"Вчора Верховна Рада України, у кількості 268 депутатів від різних фракцій, прийняла за основу проект Закону « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків».", - розповідає Ігор Скоропад, голова Асоціації ОСББ «Жито-Мир».

5.07.2011

Святкувати Івана Купала вихованці зразкового фольклорного гурту «Джерельце» готуються заздалегідь, аби у точності передати купальські обряди предків. Найбільшу увагу приділяють вінкам, адже вони знаменують дівочу долю.

Рижук чув, як тріщить фотосинтез у листях буряку
5.07.2011

«Вчора я відвідував два райони – Чуднівський і Любарський, то там у буряків такий листовий апарат, що фотосинтез аж тріщить. Там сім грам цукру добавляється за добу», - похвалився голова Житомирської облдержадміністрації

У ЖБК «Полісся» мешканці скаржаться на підроблені підписи в актах виконаних робіт
5.07.2011

Миття сходових клітин та вологе прибирання у під’їзді – підписи під актами виконаних робіт щомісяця стоять в мешканців багатоповерхівок на Крошні. Втім люди скаржаться, що багато підписів на актах - підробні.

Житомирська «Батьківщина» дорогу на підтримку Тимошенко не оплачує. Готують тільки бутерброди
5.07.2011

У Житомирській обласній організацій «Батьківщина, говорять, що не возять централізовано людей до Печерського районного суду на підтримку Тимошенко. У партії говорять, що люди їдуть самі. Їх зустрічають у Києві.  Активістам готують бутерброди та роздають воду.

Рада скасувала техогляд
5.07.2011

Від проходження обов\'язкового техконтролю звільняються легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім автомобілів таксі та тих, що використовуються у комерційних цілях).

У Житомирі за комунальні борги відключають воду, світло, опалення та каналізацію
5.07.2011

За останні півроку борг за надані комунальні послуги зріс на 1,7 мільйони гривень. У липні загальна сума заборгованості у місті - 11 мільйонів. Начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Пивоварова говорить, що ситуація зі злісними неплатниками за надані комунальні послуги досить складна. Як правило, ті, хто не платить, дуже часто люди досить не бідні.

 
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
Житомир відзначає свято Водохреща, яким завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Освячення води з нагоди Хрещення Господнього провело духовенство...