Різне
29.07.2011
Житомир атакують потужні розряди блискавок. ФОТО

За останні два тижні  місто Житомир та область потерпає від сильних злив, які супроводжуються потужними розрядами блискавок. За інформацією МНС області, від удару блискавок загинуло три людини, декілька травмовано. На полях гине худоба.

Зубку не зрозуміло, чому Дебой робить заяви по справі Тимошенко. ВІДЕО
29.07.2011
«Він втручається у роботу Львівської міської ради і робить політичні заяви, краще б господарницькими справами займався – спортивними і дитячими майданчиками», - сказав Зубко на прес-конференції.
Житомир другу добу без води: «Обленерго» отримало тільки частину грошей
28.07.2011

Мешканці Крошні, Польової, Богунії та Малікова другу добу без води. В call-центрі міської ради кажуть, що питання з водою не вирішується на міському рівні, тому треба чекати до завтра. Вони стверджують, що «Обленерго» отримав від «Водоканалу» частину грошей, тому і воду увімкнули тільки на декілька годин.

 


 

Хліб дорожчати не буде, запевнив міністр Присяжнюк. ВІДЕО
28.07.2011

Жодних підстав для підвищення ціни на хліб в Україні немає. Про це міністр аграрної політики Микола Присяжнюк повідомив на Житомирщині після огляду збирання ранніх зернових на полях. 

"Маршрутки підуть під землю, а Боровець з Дебоєм будуть нам "соболєзнувать"
28.07.2011

Жителі на Клосовського, 14 в розпачі: дорогу біля їхнього будинку, що над яром, підмиває дощами. Люди пояснюють, що під асфальтом, на якому ходить кілька маршруток, утворилась яма. 

"Фронт змін" підтримує продаж земель для залучення інвестицій. ВІДЕО
28.07.2011

 «Сама по собі земля нічого не вартує. Ми можемо поставити на неї високу ціну і вона не буде приносити користі громаді. Якщо у нас будуть створені робочі місця та розвиватися інфраструктура – я підтримую такі дії», - сказав Зубко.

Янукович приїде у Житомир, щоб звільнити Рижука?
28.07.2011

У Житомирі ходять чутки, що президент Янукович хоче змінити голову облдержадміністрації. За чутками, головними претендентами на цю посаду є два керівника районних держадміністрацій – Обухівської  - Ігор Рафальський та Києво-Святошинської  - Михайло Заславський.

У Рижука кажуть, що проблем із гречкою не було, був ажіотаж
28.07.2011

Цього року проблем із гречкою не було, був простий ажіотаж, стверджує начальник головного управління агропромислового розвитку Житомирської обладміністрації Микола Дідківський.

У Житомирі черги за водою. ФОТО
28.07.2011

«Водоканал» почав підключати воду житомирянам – вже з’явилась вода на Крошні. Яким чином вдалося вирішити проблему поки що невідомо. Нагадаємо, що заступник міського голови Микола Боровець розповідав, що місто звернулось із цією проблемою до Клюєва.

Міністр Присяжнюк прилетів у Андрушівку на вертольоті
28.07.2011

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк сьогодні прилетів до Андрушівки на гелікоптері. Про це повідомляли журналістів у плані перебування міністра на Житомирщині. Міністр планував вилетіти з Києва о 9 годині.

Цього року на фестиваль Бандернштат приїде сам Шухевич
28.07.2011

Син командира УПА Романа Шухевича – Юрій Шухевич – приїде на фестиваль Бандернштат, щоб провести зустріч, де розповість про свого батька, про боротьбу УПА, про перебування в засланні та поневіряння в таборах ГУЛАГу, про теперішню Україну і сучасний націоналістичний рух, повідомляють організатори фестивалю.

Боровець обіцяє вирішити питання з подачею води у Житомирі
28.07.2011

«Ми вже звернулися до віце-прем’єра Клюєва з проханням допомогти. Цю проблему ми не можемо вирішити на нашому рівні», - говорить заступник міського голови Микола Боровець.

 

28.07.2011

Фестиваль ретро фільмів вперше стартує у житомирському кінотеатрі «Україна» 28 червня. Впродовж тижня кінолюбителі, заплативши 15 гривень, зможуть знову пережити враження від картин, які стали світовою класикою. Тут покажуть і комедії, і драми і бойовики 5-х-70-х років.

На Житомирщині Янукович відпустить достроково 60 ув’язнених
27.07.2011

На Житомирщині близько 60 чоловік попаде під амністію, яку нещодавно підписав президент Янукович. Загалом по всій країні звільниться 10 тисяч в’язнів. Цей закон мають реалізувати впродовж трьох місяців.

У фонтанах купатися не можна, - санстанція
27.07.2011

У Житомирській санепідемстанції не радять жителям міста купатися у фонтанах. Вода там не перевіряється фахівцями на хвороботворні інфекції.

 
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...