Культура
18.09.2011
Режисер «Ігор богів» побажав житомирянам любити один одного

Представляти новинку житомирянам приїхав сам автор – відомий російський театральний режисер Сергій Стрижак.

«Комп’ютер» житомирянина Богдана Яремчука на третьому місці
18.09.2011

Вдруге у Житомирі відбувся фестиваль соціальних відеороликів «Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!». Під час заходу глядачі переглянули 13 короткометражних фільмів тривалістю від 2 до 13 хвилин.

Житомирянину «беркутівці» надавали стусанів на Майдані
16.09.2011

«Складається таке враження, що влада навмисно копає собі політичну могилу. Спочатку вони з нічого роздули муху і тепер зробили з неї слона», - переконаний Кічкірук.

На панахиду по журналістах прийшло рекордно мало людей
16.09.2011

В одинадцяту річницю зникнення журналіста Георгія Гонгадзе місцеві представники ЗМІ провели панахиду по журналістах, які загинули під час виконання професійних обов’язків.

На пішохідному переході «Жигулі» збило немовля
16.09.2011

У Житомирі водій легковика збив на пішохідному переході маму з 10-місячним малюком. Жінка переходила дорогу на нерегульованому переході, водій пішоходів не пропустив, і коляска опинилася під колесами.

У Житомирі розповідали про «любов до слова»
16.09.2011

Шанувальників живого слова зібрала п’ята публічна презентація випуску літературного часопису ЖДУ ім. І. Франка «ФіLeo+LoґoS». Захід відбувся 15-го вересня у літературному музеї.

Комуністи не розуміють чим заважає Ленін свободівцям
16.09.2011

Комуністка переконана, що Ленін, як історична фігура випередив свій час і заслуговує на те, щоб стояти у центрі Житомира. За її слова пам’ятники вождю пролетаріату стоять навіть у Європі.

У міській раді обіцяють показувати щоденні витрати бюджету на сайті
16.09.2011

«Ми переробляємо сайт і все заливаємо по-новому. Ніяких проблем зі встановленням лічильника немає. Сьогодні я звернуся до технічних працівників і ми все вирішимо», - пообіцяли у виконкомі.

Сесія міської ради відбудеться у першій половині жовтня – Леонченко
15.09.2011

За словами секретаря Житомирської міської ради Наталі Леонченко депутати зберуться для голосування у сесійній залі у першій половині жовтня.

У Житомирі не скликають сесію, бо у Дебоя немає більшості – депутат
15.09.2011

«Зараз у місті накопилося дуже багато питань, які потрібно розглядати та вирішувати. Моя особиста думка така, що зараз у міського голови немає 35 депутатів які б його підтримали», - переконаний Руслан Годований.

У Житомирі ліфти не ремонтують, а ціни на проїзд піднімуть
15.09.2011

«Ми живемо на восьмому поверсі по вулиці Мануїльського, у нас вже п’ятий день не працює ліфт. У мене дві спинні грижі та вагітна дружина. Ходити пішки на восьмий поверх вже немає сил», - розповідає житомирянин Володимир Столяренко.

Рижук спочатку послухає депутатів, а потім подумає чи вибачатись
15.09.2011

«Я вислухаю їх. Якщо вони мене переконають, що я когось образив, я вибачусь по-людськи. Я усе говорив свідомо, аби розбудити депутатів від пасивної сплячки. Жодної ініціативи від них я не чув. Працюють лише від сесії до сесії, а життя вимагає щоденної праці», - сказав голова ОДА

«Нам доводиться обмежувати Водоканал у електроенергії» – Левицький
15.09.2011

На сьогоднішній день борг «Водоканалу» перед «Житомиробленерго» за спожиту електроенергію трохи більше 19 млн. гривень. За словами голови правління «Обленерго» ситуація з погашенням заборгованості важка.

Олді організував акцію проти продажу яблуневого саду?
14.09.2011

На паркані саду активісти повісили плакати з написами  «Рижук не чіпай дерева», «Сад посадили наші батьки» та звернення до президента врятувати сад. 

У ТТУ справи покращились: почали виплачувати зарплату за червень
14.09.2011

В управлінні транспорту Житомирської міської ради кажуть, що зараз справи в ТТУ покращились. За словами начальника управління Костянтина Підпокровного зараз сума заборгованості по зарплаті складає 4,1 млн. гривень

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...