Культура
30.09.2011
На Житомирщині відтворять град, який знищила княгиня Ольга

Особливість проекту полягає в тому, що реконструкція оборонних конструкцій, будівель житлових і господарських приміщень буде здійснюватися саме на підставі реальних споруджень древлянского міста VIII - X ст., які були досліджені в ході археологічних робіт. 

Завтра Арсеній Яценюк приїде в Житомир спілкуватися з пресою
30.09.2011

У суботу 1 жовтня  лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк перебуватиме з візитом в місті Житомирі, повідомляє прес-служба партії.

Депутати поїхали обмінюватися досвідом за свої кошти
30.09.2011

21 депутат житомирської міської ради на чолі із міським головою і секретарем ради поїхали у Івано-Франківську область для обміну досвідом, кажуть в міській раді.

Художник Віктор Шкуринський: «Я виставляю своїх дітей на ваш розсуд»
29.09.2011

У переддень Дня Учителя відбулося відкриття виставки картин Віктора Шкуринського, заслуженого працівника культури України, директора Житомирської дитячої художньої школи.

У міській раді засекретили місця розміщення зовнішньої реклами
29.09.2011

У розділі проекти рішення виконавчого комітету з’явився документ про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Втім, дізнатися, де саме будуть розміщені рекламні конструкції – не можна.

Під час презентації викладач зізнався, що у декого був першим
29.09.2011

У Житомирському обласному літературному музеї цієї середи презентували свою першу поетичну збірку учасники літгурту «КВartА».

Житомирське сміттєзвалище переповнене на 35%
29.09.2011

Полігон твердих відходів у Житомирі переповнений майже на 35 відсотків, що загрожує екологічному стану довкілля і потребує негайної модернізації, кажуть в обласній раді.

Дебой відповів Буряченку, що порушувати закон не буде
29.09.2011

Міський голова відповів на заяву депутата із «Фронту Змін» Буряченка щодо порушення Закону «Про доступ до публічної інформації».

Водонапірна башта може впасти на гуртожиток у Любарі. ВІДЕО
29.09.2011

На Житомирщині у містечку Любар комунальники припинили водопостачання, бо водонапірна башта може завалитися будь-якої миті на гуртожиток. Три місяці люди живуть без води. Її відключили аби зменшити завантаженість на стару будівлю, повідомляє ТСН.

Дебой хоче перерозподілити ринок реклами?
29.09.2011

Склад комісії з питань вивчення розміщення зовнішньої реклами в Житомирі планують затвердити на засіданні виконавчого комітету. Проект відповідного рішення опубліковано на сайті міської ради.

«Сучасні учні подобаються більше», - Марія Дорошко
29.09.2011

За значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти та досягнення визначних успіхів у вихованні підростаючого покоління Марію Вікторівну нагородили нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Це третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених Міністерством освіти та науки України.

«Кава без цукру» змінить концепцію під Рижука?
29.09.2011

Житомирська програма «Кава без цукру», яка виходить на телеканалі Тоніс, змінить місце своїх звичних зйомок, щоб поговорити з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком.

Двох рибалок підстрелили поблизу Малина
28.09.2011

Сергія Диченка і Валерія Перова із Малина у середу, 22 вересня, привезли до обласної клініки Гербачевського. Обоє мають переломи, спричинені вогнепальним пораненнями. 

– Нас постріляли ні за що, – розповідають хлопці. Одному з них 27 років, іншому – двадцять чотири.

У Житомирі знову масово труять дворових собак
28.09.2011

«Собаки помирали у страшних муках. З пащі йшла піна та кров. Жителі нашого будинку були просто шоковані. Було таке враження, що вони осліпли і головами бились об дерева», - каже Ольга Шадура, жителька будинку по Проспекту Миру.

У Житомирі дітям, хворим на рак, не вистачає ліків
28.09.2011

Через проблеми із тендерними закупівлями діти не забезпечуються життєво необхідними ліками. Батьки готові платити, але цілої низки необхідних медикаментів у аптеках нема.

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...