Освіта
6.10.2011
Журналіст пояснив студентам, чому опозицію тримають за лохів

«У державі влада дала вказівку, щоб жоден представник влади не критикував опозицію. Тому опозиція критикує сама себе: «тимошенківці» звинувачують представників Яценюка і навпаки», - каже Денисенко.

Хвора дитина не хотіла виписуватись, щоб не пропустити малювання
6.10.2011

«Всі діти народжуються художниками, але подорослішавши, дехто забуває про це. Так казав Пікасо і я з цим згодна», - художниця Олена Гузенко різкими мазками показує учениці, як малювати траву.

У Житомирі потрібно зупинити 405 ліфтів
6.10.2011

«У нас у Житомирі 405 ліфтів вже станом на сьогоднішній день мають термін експлуатації більше 25 років. Потрібно їх обстежувати, ремонтувати та давати право на їх експлуатацію», - наголосив Боровець.

У Житомирі шукають донорів крові для онкохворих дітей
6.10.2011

Діти, хворі на рак, потребують регулярних переливань крові та її компонентів, буває, що за рік лікування в лікарні дитині роблять до 80 переливань, а донорів катастрофічно не вистачає.

Буряченко добився припису для Дебоя по сесії. ДОКУМЕНТ
6.10.2011

 Прокуратура міста Житомира визнала дії міської ради щодо оприлюднення проектів рішень неправомірними. Міський голова повинен усунути помилки та відзвітувати до 8 жовтня.

Кожен митник Житомирщини «в клюві приніс» більше 20 млн.грн.
6.10.2011

За підсумками роботи 9 місяців Житомирські митники поповнили державний бюджет на 4 млрд. 600 млн.грн.  Це, всередньому, 6 %  від всіх надходжень Державної митниці України.  

«Регіоналам» і наближеним до мера поставлять майданчики за 450 тисяч
6.10.2011

ПП «Відлуння» не мало права асфальтувати стадіон «Електровимірювача», переконані у міській раді. Рішення про передачу в оренду стадіону не було підписано ще колишнім міським головою.

Водій автомобіля Сhevrolet збив мопед з жінкою та дитиною — всі загинули
6.10.2011

Вчора, в Новоград-Волинському районі, водій іномарки зіткнувся з моторолером. В результаті ДТП загинули 3 людини, у тому числі 5-річна дитина.

«Батьківщина» підтримує питання мера по Ботсаду і продовжує збирати підписи проти
6.10.2011

Голова фракції "Батьківщина" у Житомирській міській раді Олександр Радько підтримав пропозицію мера Житомира Володимира Дебоя щодо винесення рішення по земельній ділянці навпроти Ботанічного саду.

Дебой знову захотів собі службовий автомобіль за 600 тисяч гривень
6.10.2011

На найближчій сесії Житомирської міської ради, яка пройде 7 жовтня, депутати розглянуть проект рішення, щоб дозволити виділити на КП "Управління автомобільних шляхів" 600 тисяч гривень на придбання нового автомобіля для Житомирського міського голови Володимира Дебоя.

Від раку підшлункової залози помер засновник Apple Стів Джобс
6.10.2011

Засновник і колишній глава компанії Apple Стів Джобс помер на 57 році життя від раку підшлункової залози. Таке повідомлення з\'явилось на офіційному сайті компанії, передає Associated Рress.

У Рижука проблеми із виховною роботою
6.10.2011

У економіці області намітились позитивні тенденції, у загальнодержавному рейтингу регіон посідає 8-е місце, цитує Рижука сайт обласної адміністрації.

На сесії вирішать, чи стануть Почесними Нікулін та Шинкарук
5.10.2011

На сесії міської ради, яка пройде в п’ятницю, депутати проголосують за те, чи дати звання Почесного громадянина міста Володимиру Нікуліну та Володимиру Шинкаруку. 

У Житомирі через борги комунальні підприємства висять на волосині
5.10.2011

Теплокомуненерго буде подекадно надавати послуги із постачання газу. Це означає, якщо кожну декад не буле сплачено за попередньо спожитий газ, то ситуація може бути переглянута кожного разу окремо, кажуть у «Фронті Змін». 

«Міська влада у нас сьогодні як інопланетяни», – Зубко. ВІДЕО
5.10.2011

«У нас все відбувається так, що хтось між собою вирішує, а потім громаді кажуть, що так і буде. А громада не хоче, бо потрібно провести громадські обговорення», - переконаний він.

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...