Влада
3.10.2011
Яценюк не знає, що буде з Тимошенко

За словами народного депутата, Юлію Тимошенко судять за старим радянським законом, який не діє у жодній цивілізованій країні. Він каже, що прокуратура не надала жодного доказу про особисте збагачення лідера «Батьківщини» на газових угодах.

Нова влада почала роздавати землі на Голові Чацького? ВІДЕО
3.10.2011

Проект рішення «Про приватизацію, передачу в оренду, надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам» опублікований на сайті міської ради 16 вересня.

 

«Одного депутата ми виключили, у іншого був збій у системі», - Пашинський
3.10.2011

Народний депутат України Сергій Пашинський повідомив «Першому», що з фракції «Батьківщина» у Житомирській обласній раді виключили одного депутата після голосування щодо передачі Хресто-Воздвиженської церкви у Московський патріархат.

У Івано-Франківську депутати обмінювалися документами та програмами
3.10.2011

Житомирський міський голова Володимир Дебой разом із заступниками міського голови та представниками депутатського корпусу Житомирської міської ради зустрілися зі своїми колегами з міста Івано-Франківськ, повідомляють у міській раді.

Над Житомиром птахи понесли вістку про мир і любов
2.10.2011

Втретє у Житомирі та в Україні відзначають Всесвітній день усиновлення. Акція «Мирне і світле майбутнє дітям України» відбулася спільними зусиллями житомирської обласної молодіжної організації «XXI покоління» та обласної спілки голубників «Голуби нашого краю».


 

У Житомирі Яценюк говорив з однопартійцями без преси
1.10.2011

Лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк сьогодні у Житомирі провів партійну зустріч з чотирма осередками - Вінницькою, Рівненською, Хмельницькою та Житомирською обласною організацією.

Для музею домашньої ікони 15 років збирали експонати ВІДЕО
30.09.2011

У місті Радомишль Житомирської області відкрився музей української домашньої ікони «Душа України». 

Дебой про найближчу сесію з депутатами у Івано-Франківську не говорить
30.09.2011

«Мені було цікаво приїхати у Франківськ, де дві третини депутатського корпусу – це представники «Свободи». Хотів побачити, як мої однопартійці працюють у Франківську», - каже Валентин Стойко.

У Житомирі на одне розлучення припадає чотири весілля
30.09.2011

За даними Держкомстату у Житомирі за останні півроку одружилося 1152 пари, розлучень у чотири рази менше  - 266. Якщо порівняти період за січень – липень з минулим роком, то у цьому році житомирян розлучилося утричі менше.

Під Житомиром маршрутка зіткнулась із вантажівкою – 1 людина загинула
30.09.2011

Сьогодні близько 10.36 год. в с. Рудня Почта Житомирського району сталося зіткнення вантажного автомобіля «Сканія» з маршрутним таксі «Газель-Рута» (маршрут № 177 Житомир-Висока Піч). У маршрутному таксі знаходились: водій та 8 пасажирів.

На Житомирщині відтворять град, який знищила княгиня Ольга
30.09.2011

Особливість проекту полягає в тому, що реконструкція оборонних конструкцій, будівель житлових і господарських приміщень буде здійснюватися саме на підставі реальних споруджень древлянского міста VIII - X ст., які були досліджені в ході археологічних робіт. 

Завтра Арсеній Яценюк приїде в Житомир спілкуватися з пресою
30.09.2011

У суботу 1 жовтня  лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк перебуватиме з візитом в місті Житомирі, повідомляє прес-служба партії.

Депутати поїхали обмінюватися досвідом за свої кошти
30.09.2011

21 депутат житомирської міської ради на чолі із міським головою і секретарем ради поїхали у Івано-Франківську область для обміну досвідом, кажуть в міській раді.

Художник Віктор Шкуринський: «Я виставляю своїх дітей на ваш розсуд»
29.09.2011

У переддень Дня Учителя відбулося відкриття виставки картин Віктора Шкуринського, заслуженого працівника культури України, директора Житомирської дитячої художньої школи.

У міській раді засекретили місця розміщення зовнішньої реклами
29.09.2011

У розділі проекти рішення виконавчого комітету з’явився документ про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Втім, дізнатися, де саме будуть розміщені рекламні конструкції – не можна.

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...