Влада
20.10.2011
Ціна у 10 копійок за відповідь на запит не влаштовує владу

На засіданні виконавчого комітету не прийняли проект рішення, у якому пропонувалось брати плату за друкований лист-відповідь на інформаційний запит у 10 копійок за сторінку. 

У раді пошукають, хто зрізує дерева дешевше за «Зеленбуд»
20.10.2011

У місті не зрізано 600 аварійних дерев, на які вже складено акти, заявляють у міській раді.

Уся проблема в тому, що на зрізування дерев немає грошей, запевняють комунальники.

Інспекцію з благоустрою вдягнуть в уніформу, щоб їх усі боялись
20.10.2011

Вдягнути працівників Інспекції з благоустрою хочуть члени виконавчого комітету житомирської міської ради.

«Будинок моржа» та вхід у стадіон "Спартак" відремонтували за «дякую»
20.10.2011

Директор КП «Інспекція з благоустрою» Юрій Самборський переконував членів виконкому, що його служба ремонтувала вхід до стадіону «Спартак» та «Будинок моржа» з власної ініціативи як спонсори.

Житомирські митники перекрили один з найбільших контрабандних каналів
20.10.2011

Знищено найбільше контрабандне "кубло" на кордоні в Овруцькому та Олевському районах, розповів начальник Житомирської митниці Микола Тимошенко. 

Влада перевиконує бюджет та не має боргів по зарплаті - стверджує Дебой
20.10.2011

Міський голова розповів, що вже погасив заборгованість із заробітної плати працівникам комунальних підприємств. Хоча в ТТУ кажуть, що зарплату не виплачують два місяці. Борг складає більше 3,5 мільйони гривень.

Дебой думає, що люди із Києва можуть їздити в Житомир на роботу
20.10.2011

 

Міський голова переконаний, що скоро люди будуть їздити на роботу у Житомир навіть зі столиці. У місті, за словами Дебоя, є багато великих підприємств, які потребують робочої сили.


 

Житомирській ювілярці Янукович нарахував по 5 гривень за рік. ВІДЕО
19.10.2011

500 гривень передав президент Янукович житомирянці на 100-літній ювілей.

100 років від дня народження цього тижня відсвяткувала житомирянка Ніна Колесник. Ювілярка на свій вік має непогане здоров’я, гарну пам’ять та гострий розум. Особливо Ніна Оникіївна цікавиться політичним життям України.

У міській раді вже придумали, як рекламувати «гарячу лінію»
19.10.2011

Реклама «гарячої лінії» міської ради вже розроблена – житомирянам обіцяють втамувати потребу в інформаційно-довідкових послугах.

Макет інформаційного повідомлення вже з’явився на  сайті міської ради. 

«У житомирських школах ситуація з харчами нормальна», - санстанція
19.10.2011

«Житомирські шкільні їдальні санстанція перевіряє раз на пів року. Зараз повідомлень або відхилень не зафіксовано», - розповідає заступник головного лікаря міської санстанції Галина Шарапа.

Завтра на виконкомі прозвітує «Інспекція з благоустрою»
19.10.2011

Завтра у виконкомі вирішать, скільки буде коштувати друк однієї сторінки відповіді на запит щодо отримання публічної інформації. 

В Житомирській області  в середньому на одне розлучення припадає 5 шлюбів
19.10.2011

Впродовж цього року в Житомирській області одружилося 5 тис. 365 пар. Порівняно з минулим роком кількість одружених зросла майже на 7%.

Мер Житомира економить бюджет на працівниках для авто?
19.10.2011

У Житомирському виконавчому комітеті міської ради річну матеріальну допомогу нараховують вибірково. Про це «Першому» повідомило джерело з міської ради.

На Житомирщині річна дівчинка отруїлася ліками
19.10.2011

До реанімаційного відділення Овруцької центральної лікарні з діагнозом отруєння медичними препаратами госпіталізовано однорічну дитину Трейденець Арину, жительку с. Велика Фосня Овруцького району.

У Житомирі хочуть провести рейдерське  захоплення  «Теплокомуненерго»
18.10.2011

Мер Житомира Володимир Дебой разом з керівником Комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради Дмитром Рогожиним намагаються незаконно отримати кошти, що належать Орендному підприємству теплових мереж «Житомиртеплокомуненерго». 

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...