Культура
2.11.2011
Житомирська «Орея» везе з Іспанії чотири нагороди

Житомирська хорова капела "Орея" привезе Гран-Прі Міжнародного конкурсу хорових колективів у м. Толоса (Іспанія). 

«Маємо лікувати рани, які завдав нам комуністичний режим», - Гузар
1.11.2011

За годину Любомир Гузар відповів на десяток запитань житомирян. Люди питали про владу, майбутнє України в Європі та об’єднання усіх церков в державі.

Кіровоградські комуністи накинулися з кулаками на житомирських школярів
1.11.2011

За словами учасниці екскурсії, представниці Житомирської обласної організації Української народної молоді Софії Нестерової, коли діти проходили повз намети Компартії, до них наблизилась одна з місцевих активісток і почала розпитувати, чи знають вони Зою Космодем’янську та інших радянських героїв. 

У фітнес-клубі «FitCurves» до кінця року можна тренуватись безкоштовно
1.11.2011

Тренуватись до кінця року безкоштовно пропонують в фітнес-клубі «FitCurves». Для цього треба стати членом клубу в листопаді – і отримати можливість тренуватись до січня безкоштовно.

Сьогодні, 1 листопада, клуб переїхав у центр міста – нове просторе приміщення на вулиці Михайлівській.

У Житомирі "чорнобильці" кажуть, що страйкують ті, хто отримує по 5-6 тисяч
1.11.2011

«Там стоять люди, які отримують по 5-6 тисяч гривень пенсії. У владі обіцяють їх переглянути. Справжні «чорнобильці» таких грошей не мають, а ті, що є, відбирати не будуть», - каже чорнобилець.

Молодик порізав пенсіонерів та підпалив їхній будинок
1.11.2011

Це сталося після того як молодик вимагав гроші, але літні люди йому відмовили. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи яка передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

У Житомирі зі студентів «збивають» по 1,5 тисячі
1.11.2011

«У коледжі нам кажуть, що у держави немає грошей для студентів. Багато батьків вже здали гроші. Я поки здала тільки половину суми, бо для нас це дуже накладно», - розповідає мама студента.

На Житомирщині корова підхопила сказ через слину
1.11.2011

«Скажений лис чи собака коли біжать по пасовищу, то розбризкують слину. Корова могла потім з’їсти траву із слиною скаженої тварини. Так і захворіла, скоріше за усе, тому що укусів собаки чи лиса в тієї корови немає», - розповідає сільський голова села Карпівці.

У копанці в Буряках знайшли військовий снаряд
1.11.2011

«Наші сусіди, скоріш за все, шукали метал спеціальним шукачем. Вони снаряд знайшли прямо у воді. Він завбільшки тридцяти сантиметрів. Нам обіцяють, що скоро його заберуть», - розповідає місцева жителька Анастасія.

Сьогодні буде гаряча вода, але користуватись нею забороняють
1.11.2011

Із сьогоднішнього дня у Житомирі повинна з’явитись гаряча вода. Про це вчора під час веб-конференції із Вахтангом Кіпіані сказав міський голова Володимир Дебой.

Ян Табачник дав багатодітній родині 40 тисяч гривень на будинок
1.11.2011

Будинок в селі Горщик, Коростенського району на Житомирщині, багатодітній родині допоміг купити народний артист України Ян Табачник.

Це вже другий будинок на Житомирщини і 20-ий в Україні, який куплено за сприяння Табачника.

На Житомирщині 4-х та 5-річні діти винесли з вогню своїх сестер та брата ВІДЕО
1.11.2011

На Житомирщині двоє дітлахів врятували з вогню трьох малюків - близняток-немовлят та 3-річного братика.

Щоб госпіталізувати хвору, лікарі вимагали триста гривень?
31.10.2011

46-річна Ірина Гечко померла у своєму будинку по вулиці Дружби, залишивши напівсиротами сімох дітей.

Якби у родині знайшлося 300 гривень – жінка могла би лишитися живою кажуть рідні.

Житомирський лікеро-горілчаний поставить на стіл президента горілки на 403 тисячі гривень
31.10.2011

Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» 21 жовтня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання харчових продуктів на суму 4,69 млн грн.

Так ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод» поставить 9675 пляшок різної горілки на 403 тис грн.

Мер готовий роздавати землю на Голові Чацького для «родинних гнізд»
31.10.2011

Для «родинних гнізд» міський голова Володимир Дебой готовий роздавати землю в Житомирі. Про це він розказав під час веб-конференції з Вахтангом Кіпіані.

На запитання, чи продовжує він роздавати землі на Голові Чацького, зокрема на провулку Піонерських таборів, мер сказав, що там "завершився процес, який почався давно".

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...