Різне
31.07.2011
Сьогодні в Україні День жалоби

Сьогодні в Україні оголошено День жалоби за загиблими на шахтах в Луганській і Донецькій областях.

Аграрії Житомирщини зібрали майже половину врожаю
30.07.2011

За даними головного управління агропромислового розвитку, сільськогосподарські культури вже зібрані на площі у 107 тисяч гектарів. За жнивами пильно стежить і держить на контролі губернатор Сергій Рижук.

29.07.2011

Житомир Валерій Маліневський, який називає себе метафізиком, запевняє: постійні зливи і катаклізми – це попередження для людства. Чоловік навіть прогнозує затоплення великих держав, але переконує, що житомирянам нічого боятися.

Щоб заохотити молодь до переїзду в село, їй будуть виділяти ділянки. ВІДЕО
29.07.2011

Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявляє, що в законопроекті «Про ринок землі» передбачено виділення земельних ділянок із державного фонду для молоді, яка буде працювати в сільській місцевості.

Влада обіцяє, що цукру вистачить на всіх. ВіДЕО
29.07.2011

Цього року очікують хороший врожай на цукровий буряк. Фахівці говорять, що його ціна почне знижуватись восени, коли заводи почнуть переробку буряка.

У Житомирі автомобіль «Audi» перевернув автобус
29.07.2011

Вранці 29 липня на перехресті Шевченка  та 1 Травня «Audi» врізалась в автобус «ЛАЗ». Від удару багатотонний автобус перевернувся. Удар був такої сили, що від його звуку прокинулись жителі сусідніх багатоповерхівок.

 

Житомир атакують потужні розряди блискавок. ФОТО
29.07.2011

За останні два тижні  місто Житомир та область потерпає від сильних злив, які супроводжуються потужними розрядами блискавок. За інформацією МНС області, від удару блискавок загинуло три людини, декілька травмовано. На полях гине худоба.

Зубку не зрозуміло, чому Дебой робить заяви по справі Тимошенко. ВІДЕО
29.07.2011
«Він втручається у роботу Львівської міської ради і робить політичні заяви, краще б господарницькими справами займався – спортивними і дитячими майданчиками», - сказав Зубко на прес-конференції.
Житомир другу добу без води: «Обленерго» отримало тільки частину грошей
28.07.2011

Мешканці Крошні, Польової, Богунії та Малікова другу добу без води. В call-центрі міської ради кажуть, що питання з водою не вирішується на міському рівні, тому треба чекати до завтра. Вони стверджують, що «Обленерго» отримав від «Водоканалу» частину грошей, тому і воду увімкнули тільки на декілька годин.

 


 

Хліб дорожчати не буде, запевнив міністр Присяжнюк. ВІДЕО
28.07.2011

Жодних підстав для підвищення ціни на хліб в Україні немає. Про це міністр аграрної політики Микола Присяжнюк повідомив на Житомирщині після огляду збирання ранніх зернових на полях. 

"Маршрутки підуть під землю, а Боровець з Дебоєм будуть нам "соболєзнувать"
28.07.2011

Жителі на Клосовського, 14 в розпачі: дорогу біля їхнього будинку, що над яром, підмиває дощами. Люди пояснюють, що під асфальтом, на якому ходить кілька маршруток, утворилась яма. 

"Фронт змін" підтримує продаж земель для залучення інвестицій. ВІДЕО
28.07.2011

 «Сама по собі земля нічого не вартує. Ми можемо поставити на неї високу ціну і вона не буде приносити користі громаді. Якщо у нас будуть створені робочі місця та розвиватися інфраструктура – я підтримую такі дії», - сказав Зубко.

Янукович приїде у Житомир, щоб звільнити Рижука?
28.07.2011

У Житомирі ходять чутки, що президент Янукович хоче змінити голову облдержадміністрації. За чутками, головними претендентами на цю посаду є два керівника районних держадміністрацій – Обухівської  - Ігор Рафальський та Києво-Святошинської  - Михайло Заславський.

У Рижука кажуть, що проблем із гречкою не було, був ажіотаж
28.07.2011

Цього року проблем із гречкою не було, був простий ажіотаж, стверджує начальник головного управління агропромислового розвитку Житомирської обладміністрації Микола Дідківський.

У Житомирі черги за водою. ФОТО
28.07.2011

«Водоканал» почав підключати воду житомирянам – вже з’явилась вода на Крошні. Яким чином вдалося вирішити проблему поки що невідомо. Нагадаємо, що заступник міського голови Микола Боровець розповідав, що місто звернулось із цією проблемою до Клюєва.

 
Прес-служба Житомирської міськради на своєму ютуб-каналі опублікувала відео «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», у якому зображено найкрасивіші куточки ...
  Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок він наразі завершив на одній із будівель по вулиці ...