Місто
6.07.2011
Прибудинкова територія може надаватися ОСББ в постійне користування

"Вчора Верховна Рада України, у кількості 268 депутатів від різних фракцій, прийняла за основу проект Закону « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків».", - розповідає Ігор Скоропад, голова Асоціації ОСББ «Жито-Мир».

5.07.2011

Святкувати Івана Купала вихованці зразкового фольклорного гурту «Джерельце» готуються заздалегідь, аби у точності передати купальські обряди предків. Найбільшу увагу приділяють вінкам, адже вони знаменують дівочу долю.

Рижук чув, як тріщить фотосинтез у листях буряку
5.07.2011

«Вчора я відвідував два райони – Чуднівський і Любарський, то там у буряків такий листовий апарат, що фотосинтез аж тріщить. Там сім грам цукру добавляється за добу», - похвалився голова Житомирської облдержадміністрації

У ЖБК «Полісся» мешканці скаржаться на підроблені підписи в актах виконаних робіт
5.07.2011

Миття сходових клітин та вологе прибирання у під’їзді – підписи під актами виконаних робіт щомісяця стоять в мешканців багатоповерхівок на Крошні. Втім люди скаржаться, що багато підписів на актах - підробні.

Житомирська «Батьківщина» дорогу на підтримку Тимошенко не оплачує. Готують тільки бутерброди
5.07.2011

У Житомирській обласній організацій «Батьківщина, говорять, що не возять централізовано людей до Печерського районного суду на підтримку Тимошенко. У партії говорять, що люди їдуть самі. Їх зустрічають у Києві.  Активістам готують бутерброди та роздають воду.

Рада скасувала техогляд
5.07.2011

Від проходження обов\'язкового техконтролю звільняються легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім автомобілів таксі та тих, що використовуються у комерційних цілях).

У Житомирі за комунальні борги відключають воду, світло, опалення та каналізацію
5.07.2011

За останні півроку борг за надані комунальні послуги зріс на 1,7 мільйони гривень. У липні загальна сума заборгованості у місті - 11 мільйонів. Начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Пивоварова говорить, що ситуація зі злісними неплатниками за надані комунальні послуги досить складна. Як правило, ті, хто не платить, дуже часто люди досить не бідні.

Міська рада затвердить перелік об’єктів капітального ремонту житлового фонду
5.07.2011

Відповідно до проекту рішення, опублікованого на сайті, капітальний ремонт шиферних дахів заплановано у 2 будинках, а ремонт та заміна вузлів і деталей, що вийшли з ладу заплановано на 700 ліфтах в житлових будинках комунальної власності міста.

4.07.2011

Нові сміттєві баки були встановлені кілька тижнів тому в одному із мікрорайонів Житомира – на Крошні. Відтепер мешканці багатоповерхівок викидають мукала туру, пластикові та скляні пляшки в окремий жовтий смітник.

У Житомирі поміряються силами політичні партії
4.07.2011

До святкування Дня Незалежності політичним партіям позмагатися у амреслінгу, більярді, волейболі, міні-футболі та ще у п’яти видах спорту. Таку пропозицію надала обласна рада фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», пише газета «Місто».

У Житомир приїхали японці, щоб допомогти області грошима
4.07.2011

З 1 липня на Житомирщині перебуває офіційна делегація японської неурядової асоціації «Чорнобиль-Тюбу» в складі членів ради пані Кьоко Томури, пана Масахару Кавати і пана Такаакі Такеучі, - йдеться в прес-анонсі.

У Житомирі розповіли, чим буде вигідний Закон «Про ринок землі»
4.07.2011

Якщо зараз орендна плата за земельну частку (пай) становить у середньому 300 – 350 гривень за 1 гектар ріллі, то після запровадження ринку земель вона швидко зростатиме до 600 – 700 гривень і з розвитком ринкових відносин буде й надалі неухильно  збільшуватися, - йдеться на сайті Міської ради.

Історію про Алісу із Задзеркалля вперше почули 149 років тому
4.07.2011

4 липня 1862 року під час прогулянки на човні річкою Темза, Льюїс Керрол розповів Алісі Ліддел та її сестрам історію, яка згодом лягла в основу його книжки «Аліса в країні чудес», вперше опубліковано точно 3 роки потому. Зараз у Житомирі придбати «Алісу в країні чудес» в українському перекладі можна за 40 гривень.

Дозвіл на автономне опалення міська рада дасть. Але не всім.
4.07.2011

Дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та альтернативне забезпечення квартири теплом поліпшує умови проживання житомирян. Поряд з цим має місце погіршення умов інших мешканців будинку.

Холод не злякав молодь на "НЕВЕСОМОСТИ" ФОТО
2.07.2011

«Ця «Невесомость» пройшла просто шикарно, хоча і було дуже холодно. Дякуємо всім хто підтримав наш захід. Ми намагаємось постійно розвиватися і давати людям кожного разу якісніший продукт. Це стосується і музики, і відеоряду. Ми вкотре продемонстрували всім, що можемо організувати великий захід який пройшов без проблем», - говорять організатори.

 
У січні цього року в кількох магазинах та маркетах Житомира відбулися зйомки телевізійної передачі "Нового каналу". Глядачі змогли побачити випуск із...