Політика
15.09.2011
У Житомирі не скликають сесію, бо у Дебоя немає більшості – депутат

«Зараз у місті накопилося дуже багато питань, які потрібно розглядати та вирішувати. Моя особиста думка така, що зараз у міського голови немає 35 депутатів які б його підтримали», - переконаний Руслан Годований.

У Житомирі ліфти не ремонтують, а ціни на проїзд піднімуть
15.09.2011

«Ми живемо на восьмому поверсі по вулиці Мануїльського, у нас вже п’ятий день не працює ліфт. У мене дві спинні грижі та вагітна дружина. Ходити пішки на восьмий поверх вже немає сил», - розповідає житомирянин Володимир Столяренко.

Рижук спочатку послухає депутатів, а потім подумає чи вибачатись
15.09.2011

«Я вислухаю їх. Якщо вони мене переконають, що я когось образив, я вибачусь по-людськи. Я усе говорив свідомо, аби розбудити депутатів від пасивної сплячки. Жодної ініціативи від них я не чув. Працюють лише від сесії до сесії, а життя вимагає щоденної праці», - сказав голова ОДА

«Нам доводиться обмежувати Водоканал у електроенергії» – Левицький
15.09.2011

На сьогоднішній день борг «Водоканалу» перед «Житомиробленерго» за спожиту електроенергію трохи більше 19 млн. гривень. За словами голови правління «Обленерго» ситуація з погашенням заборгованості важка.

Олді організував акцію проти продажу яблуневого саду?
14.09.2011

На паркані саду активісти повісили плакати з написами  «Рижук не чіпай дерева», «Сад посадили наші батьки» та звернення до президента врятувати сад. 

У ТТУ справи покращились: почали виплачувати зарплату за червень
14.09.2011

В управлінні транспорту Житомирської міської ради кажуть, що зараз справи в ТТУ покращились. За словами начальника управління Костянтина Підпокровного зараз сума заборгованості по зарплаті складає 4,1 млн. гривень

Для дзвіниці у Михайлівському соборі потрібно мільйон гривень
14.09.2011

«Якщо ми зможемо за зиму назбирати грошей, то почнемо ставити дзвіницю вже весною. Для цього потрібно буде перебудувати частину храму та посилити фундамент», - розповів настоятель.

Електричка Житомир – Київ змінила графік перевезень
14.09.2011

Враховуючи побажання пасажирів ,Південно-Західною залізницею з 14 вересня поточного року впроваджено зупинку на станції Фастів електропоїздів підвищеного комфорту Житомир – Київ.

У Новогуйвинську дитячий садочок хочуть віддати міліції під житло
13.09.2011

«У садочок у нас стоїть черга з дітей. Я візьму довідку про кількість бажаючих у садок. Люди стоять у черзі. Ми будемо звертатися до Азарова щоб заклад повернули громаді. Цього питання ми не залишимо», - розповідає депутат райради.

Житомирянам не цікавий доступ до публічної інформації – опитування
13.09.2011

«Після того як закон про доступ до публічної інформації вступив у силу, ми опрацювали 134 інформаційні запити», - розповідає начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Світлана Гайова.

Поки тепло фонтани у місті не відключатимуть
13.09.2011

Зараз на балансі комунальних служб міста знаходиться шість фонтанів. Нещодавно університет імені Івана Франка та завод «Електровимірювач» відкрили біля своїх установ по водограю.

«Між Порту та Шахтарем буде результативна нічия», - Зая Авдиш
13.09.2011

Заслужений тренер України та Росії, президент ФК "Полісся" Зая Авдиш переконаний, що сьогодні у Португалії Шахтар розійдеться миром з Порту. Фахівець каже, що Порту добре підготувалося до гри і дасть бій гірникам на стадіоні Драгау.

Житомиряни не розуміють чому у раді хочуть заборонити камуфляж. ВІДЕО
13.09.2011

Житомиряни ідею депутатів сприймають неоднозначно. Частина людей кажуть, що законопроект логічний, а інші відверто обурюються.

«Свобода» подасть до суду на рішення облради по Хресто-Воздвиженській церкві
12.09.2011

«Це рішення є порушенням законів України. Рада надала перевагу одній конфесії і проігнорувала інтереси інших представників православних релігійних громад. Це дискримінація громадян», - сказав Кізін.

Вітання чиновників обійшлося житомирянам майже в 11 тисяч гривень
12.09.2011

По важкозрозумілим причинам, виконавчий комітет класифікував дані «вітання» як соціальну рекламу - так зазначено в текстах відповідей на запити. Щодо кількості біл-бордів, то виконком повідомив, що з вітальним обличчям Президента було розміщено 10 рекламних бордів, а з привітанням міського голови - 15 шт.

 
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
 За рік у Житомирі завершили реконструкцію єдиною пішохідної вулиці у центрі міста - нове покриття, освітлення. Тепер на Михайлівській просторо. Частину лип...