Освіта
25.10.2011
Житомирські випускники зможуть пройти пробне ЗНО

З 1 листопада розпочинається реєстрація на пробне тестування. Випускники Житомирщини, які забажають перевірити свої знання та ознайомитися з процедурою ЗНО, зможуть зареєструватися на випробовування на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Триватиме реєстрація до кінця листопада.

Голову обласної ради з Днем народження вже привітали Янукович та Литвин
25.10.2011

На адресу іменинника з самого ранку надходять  вітальні телеграми,  листівки, кажуть у прес-службі.

Надійшли  вітальні листи від Президента України  Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Литвина.

Житомирські діти отримують щеплення із запізненням
25.10.2011

Дітлахи мають отримувати обов’язкові щеплення проти 10 керованих інфекційних хвороб відповідно до календаря щеплень. Але, цьогоріч область має найгірше за останні чотири роки забезпечення вакцинами.

Сесія збереться, щоб Центр матері і дитини отримав 14 мільйонів
25.10.2011

Для того, щоб Житомирський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини отримав 14 мільйонів гривень від Кабінету Міністрів, потрібно внести зміни в Статут, кажуть у прес-службі Обласної ради.

Житомирська обласна рада скликає позачергову сесію, де розгляне одне питання
25.10.2011

Перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков підписав розпорядження про скликання позачергової сьомої сесії обласної ради.

Мер Дебой пишається співачкою, яка знялась у «Playboy»
25.10.2011

«Це красиве шоу, фактично спектакль, подарований житомирянам. Мені дуже приємно, що Житомир - рідне місто для Оксі, і публіка прийняла її з любов\'ю. Я не переживав за неї, я пишався нашою житомирянкою», - поділився Дебой своїми враженнями від концерту Оксі, повідомляє «Журнал Житомира».

Житомирське ТТУ візьме кредит в 11 мільйонів, щоб погасити попередній кредит
25.10.2011

«Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» рішенням сьомої сесії міської ради отримало дозвіл на відкриття кредитної лінії в сумі 11 млн. грн. в установі банку, яка запропонує найвигідніші умови кредитування, кажуть у міській раді.

Житомиряни бояться, що нова дорога не переживе зиму. ФОТО
24.10.2011

У Житомирі, на Крошні, сьогодні почали класти асфальт просто на землю. Про це повідомиляє ZThata. На вулиці Парниковій розгорнулися масштабні роботи по асфальтуванню. І те, що дорожники покривають асфальтом, – це або тонкий шар дрібного щебеню, перемішаний з багнюкою, або власне сама багнюка.

У Житомирі захворюваність на ГРВІ нижче ніж минулого року
24.10.2011

Якщо порівняти відповідний період минулого року, то захворюваність зменшилась на 15% . Відповідно цього епідсезону на ГРВІ перехворіло на 1 тис. житомирян менше.

Мери сусідніх міст зможуть позаздрити автомобілю Дебоя
24.10.2011

У інших обласних центрах міські голови не мають автомобіля за 600 тисяч гривень.

У Житомирі буде ще один православний храм Київського патріархату
24.10.2011

Земельну ділянку по вулиці Черняховського, навпроти Житомирського технологічного університету, депутати віддали Київському патріархату для будівництва каплиці.

На місці, де зараз хочуть збудувати каплицю, колись стояла дерев’яна церква. Вона була знищена на початку 20-го століття.

Житомирська влада віддає стратегічний об’єкт, що належить громаді міста
24.10.2011

Бездіяльність мера Житомира Володимира Дебоя призведе до втрати 25% теплопостачання міста, яке, за висновками експертів ринку, при розумному підході може давати річний оборот в 50 млн.грн. та прибуток в міський бюджет - 5 млн.грн.

«У нашій команді є «Дядя Вова», «Піранія», «Гаси світло!» та «Кобра», - кікбоксер
24.10.2011

Нещодавно житомирський кікбоксер «Гранатомет» повернувся з Феодосії, де проходив Кубок Європи з кікбоксингу (версія WAKO). На ньому він виступив у розділі фул-контакту.

Депутати виділили 600 тисяч на новий автомобіль для мера
24.10.2011

«Моя мрія зараз менше їздити. Щоб привести 75 мільйонів у бюджет – треба сідати у 4 ранку в автомобіль та повертатись о 12 ночі. Це не забава і не розкіш, а елементарне знаряддя праці», - переконує Дебой.

На Житомирщині подешевшали овочі та цукор
24.10.2011

За останню декаду в Житомирській області на ринках продуктів харчування спостерігається стабільна цінова ситуація. За цей період суттєвого зростання вартості продуктів не було.

 
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...