З квітня у Житомирі працюватиме єдина інформаційна освітня платформа з веб-сайтами шкіл і дитсадків

24.01.2018

З 1 квітня в місті Житомирі запрацює єдина інформаційна освітня платформа, де будуть запущені веб-сайти дошкільних навчальних закладів та шкіл.

Про це під час робочої наради з керівниками освітніх закладів повідомив заступник міського голови Матвій Хренов.

 «Кожен заклад освіти-школи і садочки - матиме власний веб-сайт, на якому вони зможуть оприлюднювати інформацію, заходи, а також в подальшому матимуть можливість долучати нові технології наприклад, електронний щоденник.  Всі вони будуть зібрані на єдиному освітньому порталі, де користувачам  буде зручно переходити з сайту управління освіти на будь-яку школу, так і навпаки», - зазначив Матвій Хренов.

Також він наголосив, що важливим є те, що учні зможуть долучатися до наповнення сайту та отримають практичні навички роботи з ним.

«Особисто для мене надзвичайно важливим є те, що ми домовилися з розробниками про те, що на базі кожної школи буде створена робоча група за участю вчителів інформатики і учнів. Вони матимуть змогу самостійно наповнювати сайт для того, щоб отримати практичні навики роботи з веб-ресурсами», - сказав Матвій Хренов. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...