Куди піти вчитися, щоб не залишитися без роботи

10.06.2011

Водіїв, швачок та продавців шукають у Житомирському обласному центрі зайнятості. Саме на ці професії у нашій області найбільший попит. Куди йти вчитись, щоб не залишитись без роботи – гід навчальними закладами міста від «Першого».

Водіїв готують у місцевих автошколах та Автодорожньому коледжі.

Наприклад, у Житомирі здобувають професію водія в автомобільній школі по вулиці Перемоги, 86. Телефон - 25-97-57. Навчання триває від 4 до 2 місяців. Навчання платне. Проводиться перепідготовка: водіїв газобалонної установки, міжнародних перевезень (форма навчання вечірня, 2 тижні).

Водіїв також готують майже у всіх професійно-технічних училищах міста.

Стати швачкою можна, наприклад, в ПТУ№ 9. Знаходиться воно на вулиці Корольова, 132. Навчатись цієї справи ви будете  один рік.

Щоб стати продавцем, можна навчатись в ПТУ №13. Знаходиться воно на вулиці Баранова, 72. Навчання триватиме також 1 рік. Здобувати цю професію можна, наприклад, у Житомирському професійному ліцеї харчових технологій. Знаходиться він на вулиці Львівській, 10.

Нагадаємо, що нещодавно міністр освіти Дмитро Табачник, закликав випускників шкіл вибирати робочі професії, на які в є Україні попит. За словами Табачника, нам вже вистачить юристів, але немає слюсарів та сантехніків.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...