Для шкіл Житомирщини придбали і передали 12 автобусів. ФОТО

16.12.2016

На майдані Корольова під стінами Житомирської ОДА 16 грудня презентували 12 шкільних автобусів, які вже з понеділка підвозитимуть учнів із різних районів області до навчальних закладів.

Забирати автобуси приїхали представники влади районів та керівництво шкіл, водії, а також учні батьків. Багато хто зізнається, що навіть не сподівалися на таку підтримку.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголошує, що це спільне досягнення: автобуси були придбані на умовах співфінансування: 70 % державної субвенції і 30 % із місцевого бюджету.

Вартість однієї одиниці транспорту - 1 млн 590 тис грн. У кожному автобусі 30 місць. 

Нагадаємо, що цього року Житомирщина придбала 22 таких автобуси, 14 з яких уже надійшли, а ще 8 мають бути до 20 грудня.

Ігор Гундич також звернув увагу, що автобуси підвозитимуть до школи учнів у Коростенському, Овруцькому, Чуднівському, Бердичівському, Житомирському, Коростигівському, Малинському та Попільнянському районах. Крім того, ОТГ, які існують лише рік, так само змогли вирішити питання із підвезенням дітей до школи, тож 16 грудня транспорт отримали Новоборівська, Тетерівська, Вишевецька та Потіївська ОТГ.

Повідомляється, що на маршрути усі автобуси виїдуть уже з 19 грудня і стануть своєрідним подарунком дітворі області до Дня Святого Миколая.

На сьогодні у Житомирській області забезпечуються підвіз до школи 13 875 учнів і вчителів до 409 навчальних закладів. У наявності 220 автобусів, ще 16 орендують і також підвіз забезпечують 150 рейсових автобусів.

Юлія ДЕМУСЬ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...