Житомирян попереджають про часткове обмеження руху в центрі міста

15.05.2018

15 травня, у зв’язку з проведенням I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» з 19-ї години планується часткове обмеження руху по вул. Старий Бульвар – від вул. Фещенка Чопівського до вул. Велика Бердичівська (зі сторони ГУНП в Житомирській області).

16 травня, з 7-ї по 20-ту годину буде обмежено рух транспортних засобів по вул. Старий Бульвар від вул. Фещенка Чопівського до вул. Велика Бердичівська, а також обмежено рух на перехресті вул. Пушкінської та вул. Старий Бульвар.

Рекомендуємо здійснювати об’їзд по вул. Фещенка Чопівського.
Разом з тим, попереджаємо, що з 7-ї години 16 травня рух автомобілів буде обмежено по вул. Мала Бердичівська та вул. Новий Бульвар, від вул. Театральна до вул. Велика Бердичівська.

Читайт також: У Житомирі 16 травня пройде І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»

Рекомендуємо здійснювати об’їзд по вул. Велика Бердичівська, вул. Театральна та вул. Дмитра Донцова.

У зв’язку зі здійсненням святкової ходи, 16 травня з 12:00 по 12:30, звертаємо увагу водіїв на часткове обмеження руху транспортних засобів по вул. Велика Бердичівська та вул. Старий Бульвар в напрямку вул. Михайлівської.

Просимо водіїв бути уважними за кермом та віднестись до тимчасових незручностей з розумінням.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...