Житомиру зарахували рекорд із найбільшим прапором ЄС, тепер очікують на рекордну кількість селфі з ним. ФОТО

11.05.2017

Трохи менше тижня знадобилося, аби реалізувати ідею, яка допомогла Житомиру знову увійти у Книгу рекордів України.

Зокрема, 11 травня на фасаді будівлі в центрі міста презентували прапор ЄС – полотно синього кольору із 12 зірками та гербом України в центрі. Розмір цього прапора – 11,345 м на 40, 236 м. На сьогоднішній день – це найбільший прапор ЄС в країні, тож Житомиру офіційно зарахували національний рекорд в цій номінації.

Свідоцтво про це із рук представника Книги рекордів України отримував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Зізнається, що така ідея виникла в нього наприкінці минулого тижня і завдяки спільній роботі з партнерами за короткий термін вдалося втілити задумане.

Читайте також: На майдані Корольова підняли прапор Україна-ЄС.

Тепер, каже очільник Житомирщини, очікує на рекордно велику кількість селфі з прапором ЄС, що знаходиться на будівлі за адресою Київська, 1 біля Соборного майдану. Крім цього, саме з фіксації такого рекорду в Житомирі розпочинається відзначення Дня Європи.

Читайте також: Рада ЄС остаточно затвердила безвіз України.

«Наша Революція Гідності була революцією за Європу. Цей прапор став візуалізацією тези «Україна – це Європа». Також цей прапор – свідчення наших проєвропейських орієнтирів та намірів», - пояснив Ігор Гундич, а ще підкреслив, що встановлення рекорду стало символічним, адже саме в ці дні Україна приймає «Євробачення». Більше того, буквально 11 травня Рада міністрів ЄС прийняла остаточне рішення щодо надання безвізу українцям.

Читайте також: Дискусія, фестиваль, фудкорт, концерт: у Житомирі відзначать Дні Європи.

До слова, розмір нинішнього прапору в Житомирі перевищив попередній рекорд, коли у 2014 році на цій же будівлі розмістили жовто-блакитний прапор, який також став рекордним.

Юлія ДЕМУСЬ


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...