Житомир відзначає День космонавтики. ФОТО

12.04.2017

Традиційно щороку 12 квітня відзначається День космонавтики. Цього дня у 1961 році людина здійснила  перший політ у Всесвіт.

У Житомирі з цієї нагоди громадськість міста вшанували пам'ять відомого конструктора Сергія Корольова, завдяки якому став можливим цей незабутній політ, поклавши квіти до пам'ятника на майдані його імені.

Долучилося до заходу й керівництво області та міста, зокрема, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук,  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин.

Як повідомляє прес-служба облради, у рамках відзначення дня космонавтики в Житомирі проходять різноманітні мистецькі заходи. Зокрема, в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова для гостей проведуть оглядову екскурсію, відбудеться презентація нового сайту Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, нагородять переможців конкурсу юних астрономів і астрофізиків ім. Леоніда Грищука "Лабораторія Всесвіту" і  Міжнародного конкурсу "Яка прекрасна наша планета", а також усі бажаючи зможуть оглянути виставку Всеукраїнського конкурсу карикатури "Незалежність".

У військовому інституті ім. С.П. Корольова триває виставка науково-технічних розробок учасників З’їзду творчої молоді Житомирщини "Обдарована молодь – майбутнє України", у ході якої визначать її переможців. Для відвідувачів інституту підготовлена  виставка безпілотних літальних апаратів та польова кухня, і все це супроводжуватиметься виступами військового оркестру.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...