Власники е-квитків у Житомирі можуть самостійно провалідувати їх у всіх тролейбусах.

4.08.2017

"Сьогодні завершено черговий етап реалізації проекту впровадження єдиного електронного квитка в траспорті Житомира. Відтепер всі власники е-Квитків можуть самостійно провалідувати їх (без участі кондуктора). Всі 102 тролейбуси, що виходять на лінію, вже обладнані стаціонарними валідаторами, - повідомив заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук на своїй сторінці в соцмережі. - Попереду ще багато нового та корисного.

Дякую всім долученим до цього не простого процесу".

"Поки ви спите, ми готуємо валідатори у електротранспорті до повсякденної роботи. Бачите напис "піднесіть картку" - сміливо підносьте свою картку та забирайте квиток. Так підходить до фіналу другий етап впровадження е-квиток у Житомирі. Попереду ще багато роботи: впровадження пакетів послуг (на кілька поїздок з різною тривалістю), розгалуження мережі продажу і поповнення (в т. ч. через інтернет), оплата банківськими картками, встановлення терміналів на всі двері та у автобусах міських перевізників. Коли ви засинали, одна команда готувала термінали до повсякденної роботи.

А поки ви ще не прокинулись, інша - вже працює аби зранку вивезти електротранспортом #житомир'ян на роботу. І якщо для більшості фб-спільноти "ґаджети" та е-квиток не в новинку, то для декого це нові завдання і процедури, які треба було навчитись виконувати. Прошу з розумінням ставитись, якщо трапляються помилки. Витягнути у 21 сторіччя техніку кінця 70-80-х і людей, що звикли працювати "по-простому", важко, проте, на щастя, реально", - написав також на своїй сторінці в соцмережі директор КП "Житомиртранспорт" Іван Фурлет.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...