Учасник АТО з Житомира організовує поїздку «Busofheroes» в Європу для травмованих воїнів. ВІДЕО

12.04.2018

Депутати Житомирської міськради підтримали ініціативу учасника АТО, житомирянина Олександра Швецова.

Він захищав у 2014-му східні рубежі держави в складі 30 бригади, отримав поранення, йому ампутували нижню кінцівку, але після протезування і реабілітації він не лише повернувся до звичного життя, але бере участь у спортивних та соціальних проектах, багато подорожує.

Читайте також: Порошенко зустрівся з Латвії з ветераном АТО на протезі - житомирянином Швецовим

Нині він займається реалізацією проекту «Busofheroes», в рамках якого 30 воїнів, які мають важкі травми та не були за кордоном, зможуть відвідати Париж, Відень, Брюссель, Рим і Ватикан.

Для цього, за підрахунками Олександра, необхідно понад 200 тисяч гривень. Частину коштів він зібрав разом з друзями та благодійниками, а ще 120 тисяч виділили під час сесії Житомирської міськради.

На своїй сторінці в соцмережі Швецов активно ділиться новинами щодо проекту, а у коментарях відгукуються небайдужі, які готові прийняти у себе українських героїв.
 

До слова, минулого року Олександр брав участь у подібній поїздці і навіть познайомився та сфотографувався з Папою Римським. Зокрема, Швецов долучився до Міжнародного військового паломництва до міста Лурд, що у Франції. Щороку до місця об’явлення Пресвятої Богородиці у передгір’ї Піренеїв з’їжджаються мільйони паломників.
 

Такий захід і надихнув Олександра на нові звершення, а на знак вдячності він вирішив започаткувати власну акцію - "BUSOFHEROES". Вже 12 травня Олександр сам повезе українських бійців до Лурдської святині, а у Ватикані ще й запланована зустріч із Папою Римським Франциском.

Читайте також: Житомирянин Олександр Швецов із протезом ноги взяв участь в «Іграх героїв». ВІДЕО

«Більшість хлопцiв з ампутацiями проводять занадто багато часу в закритому приміщенні. Така подорож змусить їх вийти на вулицю, дихати свіжим повітрям, гуляти цiкавими мiстами, а головне – посміхатися. Я сам людина з ампутацiєю внаслiдок бойових дiй, втрачав Побратимiв i знаю, як важливо, коли поруч бiля тебе люди, якi вiдштовхують тебе вiд депресії, в якiй ти зараз знаходишся. Ось чому такi поїздки дуже важливi для таких хлопців. Ось чому i виникла така iдея як #BUSOFHEROES (автобус з героями)», –  відзначає  Олександр Швецов.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...