У Житомирі за 22 тисячі придбали і встановили на Соборному стовпчики для безпечного проїзду

22.11.2017

КП «Управління автомобільних шляхів» провели роботи по встановленню огороджувальних стовпчиків помаранчевого кольору  з світлоповертаючою стрічкою для забезпечення безпечного проїзду автомобілів в зимовий період.


«Сніг, який випаде на проїзну частину ускладнюватиме бачення розмітки на асфальті. Для того щоб водії орієнтувалися, де знаходиться саме коло, встановлено стовпчики. Придбати стовпчики вдалось завдяки зекономленим коштам під час процедури закупівлі лежачих поліцейських. Вартість стовпчиків і роботи складає близько 22 тисяч гривень», - зазначив директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич.   

Виконання даних робіт було погоджено з комісією і було прийнято рішення щодо встановлення антипаркувальних стовпчиків на майдані Соборному. 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...