У Житомирі вартість проїзду у маршрутках залишилась 3 грн

17.03.2017

Виконавчий комітет Житомирської міської ради не підняв ціни на проїзд у маршрутних таксі. Вартість проїзду у маршрутках лишилася 3 гривні.

Житомирські приватні перевізники вимагають підняти проїзд до 5 гривень. Перевізники надіслали до міської ради лист з погрозою не вийти на маршрути у разі не підняття вартості проїзду.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що він не допустить мову ультиматумів та тиску на виконком.

«З Антимонопольного комітету надійшов лист із зауваженнями до проекту рішення щодо підняття ціни на проїзд. Прошу зняти це питання з розгляду виконавчого комітету, доки недоліки не будуть усунуті», - сказав Сергій Сухомлин.

У свою чергу, заступник міського голови Дмитро Ткачук зауважив, що у підсумку громадських обговорень було узагальнено 4 основних умови від громади до перевізників щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті:

- встановити у транспортних засобах обладнання автоматизованої системи оплати за проїзд;

- передбачити в умовах договорів з перевізниками штрафні санкції;

- до кінця 2017 року забезпечити низькопідлогові автобуси для перевезення людей з обмеженими можливостями;оновити рухомий склад транспортних засобів, що є старшим за 10 років.

Після обговорення питання вартості проїзду члени виконкому зняли це питання з розгляду, інформує прес-служба міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Житомирі планують придбати 100 сучасних низькополих автобусів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...