У Житомирі триває реконструкція стадіону "Спартак". ФОТО

11.04.2018

 "Сьогодні подивився, як просувається реконструкція стадіону «Спартак», - написав у мережі Фейсбук міський голова Житомира Сергій Сухомлин. -  Це ще один об’єкт, який будується у Житомирі на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. 

 

Велика подяка за допомогу Федерації футболу України та її президенту Андрію Павленку".

«Реконструкція стадіону «Спартак» вже розпочалася. Місто виділило на це 10 мільйонів гривень. Також завдяки підтримці Федерації футболу України і її президента Андрія Павелка у 2017 році Житомир отримав кошти з державного бюджету в сумі 13,5 млн грн. У нас ці кошти вже на рахунках. І цього року ми плануємо завершити роботи з реконструкції стадіону «Спартак», – повідомляв раніше міський голова.

 
Нагадаємо, 25 січня Житомирська міська рада підтримала рішення щодо спрямування  коштів  у сумі 23 млн 677 тис. 718  грн на виконання робіт першої черги будівництва стадіону «Спартак». Загальна вартість проекту – трохи більше 30 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...