У Житомирі резервісти-десантники готуються до стрибків з парашутом. ФОТО

1.09.2017

 На Житомирщині тривають заняття з оперативним резервом першої черги, які протягом місяця проходитимуть навчальні збори у військових частинах Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Отримавши зброю та спорядження, резервісти під керівництвом досвідчених інструкторів підвищують свої професійні навички під час занять з бойової підготовки, які проходять в польових умовах.

Програмою підготовки резервістів-десантників передбачено виконання стрибка з парашутом. Для когось це буде черговий, а для когось – перший ознайомлюючи стрибок.

На тренажерах сучасного повітрянодесантного комплексу, який знаходиться на загальновійськовому полігоні ВДВ, резервісти-десантники вже кілька днів проходять наземну підготовку.

За словами заступника командувача Високомобільних десантних військ – начальника повітрянодесантного управління полковника Юрія Галушкіна, під час занять, військовослужбовці вивчають матеріально-технічну базу та здійснюють укладку десантних парашутних систем.

– В ході занять на снарядах повітрянодесантних комплексів, десантники під керівництвом офіцерів та інструкторів повітрянодесантної служби до автоматизму відпрацьовують усі етапи стрибка, а також тренуються діяти в різних нештатних ситуаціях, які можуть виникнути у повітрі та під час приземлення, – повідомив полковник Юрій Галушкін.

Завершаться заняття практичним здійсненням стрибка з парашутом з вертольоту Мі-8. «Першоразники» здійснять свій перший ознайомчий стрибок з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші з висоти 600 метрів.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...