У Житомирі проїзд у тролейбусах можна оплатити платіжними картками ПриватБанк та VISA

5.09.2017

 У Житомирі 5 вересня офіційно запустили систему безготівкової оплати проїзду в наземному комунальному транспорті.

Таким чином, житомиряни першими в країні зможуть оплатити проїзд у тролейбусах і трамваях не лише за допомогою пластикової картки, придбаної у точках реалізації місячних проїзних від ТТУ, але й використовуючи технологію безконтактної оплати платіжними картками ПриватБанк та VISA.

Такий проект реалізується в рамках «Електронного квитка» міської ради та спрямований на забезпечення швидкого та якісного обслуговування пасажирів, - розповів під час прес-конференції міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Зауважив, що у цьому є заслуга управління транспорту міськради, КП «Житомиртранспорт», КП «ЖТТУ» та безпосередньо партнерів - ПриватБанк та VISA.

На зустрічі йшлося про те, що наразі у всьому світі скористатися можливістю безконтактної оплати проїзду в наземному транспорті можуть мешканці та гості Лондона і ще трьох міст Чехії.

В Україні Житомир у цьому плані є взагалі унікальним містом. Міський голова Сухомлин додає, що зупинятися на цьому не збираються. Надалі система е-квитка має бути впроваджена у транспорті приватних перевізників – маршрутках.

Уже найближчим часом в Житомирі відкриють кілька точок, де місцеві мешканці зможуть отримати картки для оплати проїзду. У першу чергу – це будуть пенсіонери. Картки використовуватимуть для фіксації кількості пільгових категорій, які мають право на безкоштовний проїзд у комунальному транспорті.

До слова, у Житомирі вже є більше 2, 5 тисяч власників карток ПриватБанку, які вже можуть користуватися ними при оплаті проїзду в тролейбусах, обладнаних валідаторами.

Усі бажаючі можуть отримати такі картки безкоштовно у будь-якому відділенні банку або ж обміняти існуючу на нову – зі спеціальним чіпом. Також житомиряни можуть скористатися додатком Приват-24 на своєму мобільному і за допомогою QR-коду оплатити проїзд у трамвах. Така послуга доступна вже у 15 регіонах країни.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...