У Житомирі готуються оголосити тендер на придбання електробусів

18.04.2017

Під час брифінгу 18 квітня міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що вже у цьому році буде придбано 20 нових автобусів, які допоможуть забезпечити комунальним транспортом мешканців усіх мікрорайонів Житомира.

На початку наступного - у січні-лютому, куплять ще 20 таких автобусів. Таким чином, житомиряни не лише отримають комфортний і якісний транспорт, але також своїм правом на пільговий проїзд у комунальному транспорті зможуть скористатися відповідні категорії пасажирів. Сухомлин зауважив, що питання про покупку автобусів розглядатимуть депутати під час засідання сесії.

Читайте також: Перші комунальні автобуси мають з’явитися в Житомирі вже у цьому році.

Крім цього, за словами очільника міста, вже незабаром буде оголошено тендер на придбання для Житомира двох електробусів. Поки що обговорювали цю можливість із представниками п’яти підприємств.

Цей екологічно-чистий транспорт разом із тролейбусами й трамваями має стати пріоритетним у місті, хоча й нині є певні навантаження із тарифами на електроенергію.

Втім, додає Сухомлин, електробуси споживають удвічі менше, ніж тролейбуси і також їх можна заряджати в нічний час, сплачуючи за «нічним тарифом».

До Житомира 18 квітня завітала делегація із Китаю, яка працюватиме кілька днів. Кінцева мета – збирати у Житомирі електробуси. Домовленості про це були й раніше, а також проводилася зустріч на базі ТТУ.

Юлія ДЕМУСЬ

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...