У Житомирі дизайнери та фотографи створили тематичне видання про місто

4.09.2017

"Ми нарешті закінчили роботу над першим номером Зін RYE EYE. Більш ніж півтора року тому ми його задумали, і тільки зараз вдалося все реалізувати. Це видання про наше місто і про людей в ньому. Таке собі візуальне дослідження, над яким працювали житомирські фотографи і дизайнери.

Якщо коротко, то перший номер "ZHYTOMYR COSMODREAM" буде про Житомир в космосі і космос в Житомирі і житомирянах, - поділився на своїй сторінці в соцмережі житомирський фотограф Олексій Лубягін. - І найголовніше! Презентація цього зіну відбудеться в День міста.  Але всі подробиці трошки згодом. Обкладинка і кілька розворотів для затравки".

"Наш зін про Житомир. Він не претендує на будь-яку об'єктивність, а лише є результатом роботи багатьох голів і сердець, - пишуть про своє видання дизайнери та фотографи. -  Всі міста дуже різні. Як різні люди, що в них проживають. 

Місто впливає на людей, і люди на своє місто. Ця взаємодія реалізована у топонімах, стінах, квітниках, кущах, одязі, вікнах, дверях, смітниках, забудові тощо. Це все складає певну ідентичність міста і його жителів. 

Люди звикають до простору, в якому живуть: будь-які об'єкти і фактури стають фоном, ми не затримуємо на них свої погляди і думки або не бажаємо цього робити. Не важливо, потворний і чужорідний той об'єкт, чи гармонійний і доречний. Але саме ці все і є справжнім містом, а не купка шаблонних уявлень про нього. 

Наш зін — це колективна спроба поглянути на Житомир одночасно з середини і ззовні. Ми хочемо візуально дослідити рідне місто, дослідити взаємодію між ним і людьми, зафіксувати трансформації, що в ньому відбуваються, звернути увагу на об'єкти повз які ми проходимо кожного дня і які формують нашу культуру, цінності і спосіб мислення".

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...