«Це не слабкість перевізників, а домінування здорового глузду і результат діалогу», - Ткачук

20.03.2017

Під час брифінгу 20 березня заступник міського голови Дмитро Ткачук повідомив, що усі перевізники виконують умови угод і перевозять житомирян.

Нагадаємо, що в п’ятницю зі сторони перевізників були погрози почати страйк з 20 березня, якщо вартість проїзду в маршрутках не піднімуть до 5 грн. Тоді Ткачук сказав, що місто готуватимуть до такого розвитку подій – максимально збільшать кількість транспорту ТТУ, шукатимуть перевізників з інших міст, тощо. З тими, хто на маршрут не вийде, мали розривати договори і вносити до «чорного списку».

Втім, зранку 20 березня абсолютно усі перевізники вийшли на маршрути попри попередні заяви.

«Це не слабкість перевізників, а домінування здорового глузду і результат діалогу», - заявив під час брифінгу посадовець Дмитро Ткачук.

За його словами, перевізники таки погодилися виконувати озвучені під час громадських обговорень 14 березня умови:

- встановити у транспортних засобах обладнання автоматизованої системи оплати за проїзд;
- передбачити в умовах договорів з перевізниками штрафні санкції;
- до кінця 2017 року забезпечити низькополі автобуси для перевезення людей з обмеженими можливостями;
- оновити рухомий склад транспортних засобів, що є старшим за 10 років.

Найбільше дискусій, за словами Ткачука, було навколо вимоги про низькополі автобуси і втілити це наразі проблематично.

Також заступник міського голови додав, що найближчим часом будуть внесені зміни до договорів між перевізниками і міськрадою. Разом з тим, будуть розглянуті і враховані зауваження антимонопольного комітету щодо проекту рішення про підвищення вартості проїзду.

Лише після цього виконком знову повернеться до розгляду питання про зміну вартості квитка, але буде це не раніше 4 квітня.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...