Скаржитися на порушення у маршрутках житомиряни зможуть через безкоштовний мобільний додаток "Каратєль"

7.12.2017

У п’ятницю, 8 грудня, в Житомирі відбудеться прес-конференція щодо початку співпраці між   КП "Житомиртранспорт"  та Всеукраїнською книгою скарг КАРАТЄЛЬ.

Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» – це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого в кілька дотиків можна поскаржитися на різні правопорушення, серед яких відтепер приймаються скарги і щодо порушень у громадському транспорті Житомира. Аби надіслати скаргу, необхідно заповнити три рядки – що сталося, номер маршруту, державний номер транспортного засобу або його бортовий номер – і за наявності додати фотографії порушення.
 

Користуватися мобільним додатком «КАРАТЄЛЬ» можуть власники смартфонів на операційних системах Android та iOS. Всі заявки, надіслані через систему, надходять безпосередньо до комунального підприємства «Житомиртранспорт».

Участь в прес-конференції візьмуть заступник міського голови Дмитро Ткачук   та засновник проекту Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» Андрій Богданович.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
У Житомирі 19 грудня офіційно запалили головну ялинку міста на майдані Корольова, біля якої діє різдвяний ярмарок і резиденція Святого Миколая. Крім цого,...