Скаржитися на порушення у маршрутках житомиряни зможуть через безкоштовний мобільний додаток "Каратєль"

7.12.2017

У п’ятницю, 8 грудня, в Житомирі відбудеться прес-конференція щодо початку співпраці між   КП "Житомиртранспорт"  та Всеукраїнською книгою скарг КАРАТЄЛЬ.

Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» – це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого в кілька дотиків можна поскаржитися на різні правопорушення, серед яких відтепер приймаються скарги і щодо порушень у громадському транспорті Житомира. Аби надіслати скаргу, необхідно заповнити три рядки – що сталося, номер маршруту, державний номер транспортного засобу або його бортовий номер – і за наявності додати фотографії порушення.
 

Користуватися мобільним додатком «КАРАТЄЛЬ» можуть власники смартфонів на операційних системах Android та iOS. Всі заявки, надіслані через систему, надходять безпосередньо до комунального підприємства «Житомиртранспорт».

Участь в прес-конференції візьмуть заступник міського голови Дмитро Ткачук   та засновник проекту Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» Андрій Богданович.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У 4 випуску 2 сезону від 12 березня "Ревізор: Магазини"Наталя Кудряшова  побувала в Коростені на Житомирщині і перевірила гастроном...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...