Щомісяця в електротранспорті Житомира пасажири купують 3000 QR-квитків

12.02.2018

В електротранспорті Житомира пасажири щомісяця купують понад 3 000 квитків за допомогою сканування QR-коду.

Стікери з QR-кодами розміщені безпосередньо у 110 тролейбусах і 18 трамваях. Для оплати проїзду житомиряни і гості міста лише сканують QR-код через мобільний додаток Приват24.

“Відкриваєш Приват24 на смартфоні, скануєш QR-код, обираєш будь-яку банківську картку будь-якої платіжної системи і отримуєш електронний квиток. Потім натискаєш “перевірити” і все - квиток є дійсним”, - розповів керівник бізнесу платежів і переказів Житомирського РУ ПриватБанку Олександр Вербельчук. 

Уся процедура оплати триває не більше 15-30 секунд. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка. 

Окрім житомирян, на сьогодні можливість оплачувати проїзд за допомогою смартфону мають жителі 18 українських міст. Щодня в країні через Приват24 здійснюється близько 5 000 оплат проїзду в транспорті.

Нагадаємо, у Житомирі технологію оплати проїзду в електротранспорті за допомогою QR-коду впроваджено восени 2017 року. Наразі у житомирському комунальному транспорті можна розраховуватись за проїзд через сканування QR-коду, банківською карткою з чіпом і транспортними міськими картками.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...