Перевізники погрожують не виїхати на маршрут, якщо у Житомирі не піднімуть вартість проїзду

11.01.2017

 З нового року на Житомирщині збільшилася вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках і автобусах. Разом з тим, про це вже кілька місяців говорить влада Житомира. Кажуть, що подорожчання не уникнути, але конкретну вартість не називають.

Водночас, перевізники вирішили по-своєму тиснути на посадовців. Одні просять, інші пропонують, а деякі - взагалі вимагають підняти вартість проїзду у міських маршрутках.

У випадку не виконання їхніх умов, погрожують не виїхати на маршрут. Таку інформацію у себе на сторінці опублікував заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук, а також продемонстрував листи від перевізників.

Нову вартість проїзду вони традиційно обгрунтовують  зростанням цін на паливно-мастильні матеріалів та запчастин, а ще згадують про підвищення мінімальних зарплат.

Читайте також: Ткачук про освітлення нерегульованих переходів, "лежачих поліцейських" та "острівці безпеки" у Житомирі. ВІДЕО

Водночас, користувачі соцмереж негативно реагують на такі заяви і листи.  Пишуть, що спочатку перевізникам необхідно покращити якість облуговування, поремонтувати і замінити авто, тощо. А ще нагадують, що більшу зарплатню житомиряни отримають лише в лютому.

"На Різдво у перевізників міста #Житомир, мабуть, була своя "святкова вечеря" на якій було сформульовано лист з черговою вимогою підвищення #тариф`у на проїзд. Тепер ці лист всі несуть в міськраду. Але окремі перевізники вирішують відхилитись від шаблону і передумали вимагати - просять, а є такі, які навіть погрожують. Тепер до числа "вимагаючих" додались навіть ті хто попередньо заявляв, що вони проти підвищення і їх змушують", - написав Ткачук.

Читайте також: Сергій Сухомлин прозвітував про рік роботи на посаді міського голови Житомира

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У 4 випуску 2 сезону від 12 березня "Ревізор: Магазини"Наталя Кудряшова  побувала в Коростені на Житомирщині і перевірила гастроном...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...