Модель з Житомирщини, яка працювала у Мілані, Стамбулі, Нью-Делі та Лівані, прикрасила обкладинку журналу

8.09.2017

Оксана Луцюк з Чуднівського району взяла участь у фотосесії для відомого журналу «Наталі», ставши «дівчиною з обкладинки» його вересневого випуску.

Оксана родом з с. Будичани, в 2010 році закінчила місцеву школу. В Києві, будучи студенткою Національного університету біоресурсів і природокористування, відвідувала курси в школі моделей.

Наразі дівчина є професійною моделлю, працює в модельному агентстві «InterModels», бере активну участь в показах моди.


«Свою модельну кар’єру я розпочала досить пізно. В 22 роки після закінчення університету підписала перший контракт з італійським агентством в Мілані, а згодом отримала й наступні із Стамбула, Бейрута та Нью-Делі.

Була рада працювати для VOGUE Italia, відкривати тиждень моди в Лівані, бути обличчям бренду “Angelina couture” та багато інших. Насправді робота моделі досить цікава, різноманітна, пізнавальна, але в той же час і подекуди досить складна. Як би там не було, я обожнюю свою справу і кожного разу із великою радістю повертаюся до своїх рідних та близьких, які чекають мене тут на рідній землі!», – розповіла ЧуднівNews Оксана Луцюк.
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...