Максим Шкіль: «Добро, подароване взимку, сповнює казкою серця і дітей і дорослих!»

26.12.2016

Благодійний фонд «Разом до майбутнього» привітав триста малюків Житомирщини із зимовими святами. Традиційно, подарунки були не тільки солодкими, а й життєвонеобхідними. Волонтери виступили помічниками Святого Миколая та казковими персонажами одразу у трьох закладах.

У Житомирській обласній організації УТОГ свято стало справжнім марафоном з загадування бажань Святому Миколаю, вирізання прикрас на ялинку, вправляння у спритності під час рухливих ігор для найменших учасників та неймовірної радості.

«Низький уклін за допомогу благодійному фонду. Думаю, що тепло яке він віддає світить нам. З якого б питання ми не зверталися – нам допомагають. Відчувається, що люди із теплою душею. І завдячуючи благодійному фонду, у нас гарний настрій на свято!» - поділився враженнями від свята Валерій Дем’янчук, голова обласного осередку УТОГ.

У Навчально-реабілітаційному центрі «Сонячний дім» реабілітацію проходять сорок дітей, вони вилучені з родин, де опинилися у складній життєвій ситуації. Тому у Святого Миколая тут вірять і звертаються по допомогу до нього у молитві не лише маленькі, а й і майже дорослі діти, прагнуть кращої долі для себе і рідних. Впродовж дев’яти місяців перебування у закладі діти не лише соціалізуються, поправляють своє здоров’я, а й стають бажаними у нових родинах.

Понад 70% підопічних закладу влаштовують до сімейних форм виховання та всиновлюють. Тому у Центрі, який відзначає 19 грудня свій день народження, починаючи з 1998 року, так радіють гостям. «Ми вдячні засновнику Благодійного фонду «Разом до майбутнього» Максиму Шкілю за постійну допомогу і соціальні проекти до яких нас залучають. За поліпшення матеріальної бази та чуйність, відгук на проблеми наших підопічних. Нашим дітям надзвичайно потрібна увага. Вони розквітають, ідуть на контакт і починають вірити у добро і гарне життя» - зазначив Руслан Селюченко, вихователь-методист обласного центру соціально-психологічної   реабілітації дітей «Сонячний дім».

 

Денишівський навчально-реабілітаційний центр традиційно зустрів волонтерів фонду святковим концертом. Для них це один з важливих моментів соціальної адаптації, можливість проявити себе та показати досягнення за рік у подоланні важких діагнозів і мовленнєвих вад. Сьогодні на реабілітації у центрі перебуває дев’ яносто дві дитини.

Завдяки підтримці та високій професійності педагогів та персоналу діти, навіть з важкими вадами мовлення, починають говорити. Деякі з них промовляють перші свої слова у 7-10 років. Галина Шпак, директор Денишівського навчально-реабілітаційного центру, вручила подяку гостям за постійну співпрацю і підтримку закладу та дітей, та зауважила на необхідності придбання слухових апаратів для частини вихованців.


Прес-служба Благодійного фонду «Разом до майбутнього»


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...