Максим Шкіль: «Добро, подароване взимку, сповнює казкою серця і дітей і дорослих!»

26.12.2016

Благодійний фонд «Разом до майбутнього» привітав триста малюків Житомирщини із зимовими святами. Традиційно, подарунки були не тільки солодкими, а й життєвонеобхідними. Волонтери виступили помічниками Святого Миколая та казковими персонажами одразу у трьох закладах.

У Житомирській обласній організації УТОГ свято стало справжнім марафоном з загадування бажань Святому Миколаю, вирізання прикрас на ялинку, вправляння у спритності під час рухливих ігор для найменших учасників та неймовірної радості.

«Низький уклін за допомогу благодійному фонду. Думаю, що тепло яке він віддає світить нам. З якого б питання ми не зверталися – нам допомагають. Відчувається, що люди із теплою душею. І завдячуючи благодійному фонду, у нас гарний настрій на свято!» - поділився враженнями від свята Валерій Дем’янчук, голова обласного осередку УТОГ.

У Навчально-реабілітаційному центрі «Сонячний дім» реабілітацію проходять сорок дітей, вони вилучені з родин, де опинилися у складній життєвій ситуації. Тому у Святого Миколая тут вірять і звертаються по допомогу до нього у молитві не лише маленькі, а й і майже дорослі діти, прагнуть кращої долі для себе і рідних. Впродовж дев’яти місяців перебування у закладі діти не лише соціалізуються, поправляють своє здоров’я, а й стають бажаними у нових родинах.

Понад 70% підопічних закладу влаштовують до сімейних форм виховання та всиновлюють. Тому у Центрі, який відзначає 19 грудня свій день народження, починаючи з 1998 року, так радіють гостям. «Ми вдячні засновнику Благодійного фонду «Разом до майбутнього» Максиму Шкілю за постійну допомогу і соціальні проекти до яких нас залучають. За поліпшення матеріальної бази та чуйність, відгук на проблеми наших підопічних. Нашим дітям надзвичайно потрібна увага. Вони розквітають, ідуть на контакт і починають вірити у добро і гарне життя» - зазначив Руслан Селюченко, вихователь-методист обласного центру соціально-психологічної   реабілітації дітей «Сонячний дім».

 

Денишівський навчально-реабілітаційний центр традиційно зустрів волонтерів фонду святковим концертом. Для них це один з важливих моментів соціальної адаптації, можливість проявити себе та показати досягнення за рік у подоланні важких діагнозів і мовленнєвих вад. Сьогодні на реабілітації у центрі перебуває дев’ яносто дві дитини.

Завдяки підтримці та високій професійності педагогів та персоналу діти, навіть з важкими вадами мовлення, починають говорити. Деякі з них промовляють перші свої слова у 7-10 років. Галина Шпак, директор Денишівського навчально-реабілітаційного центру, вручила подяку гостям за постійну співпрацю і підтримку закладу та дітей, та зауважила на необхідності придбання слухових апаратів для частини вихованців.


Прес-служба Благодійного фонду «Разом до майбутнього»


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Перший житомирський інформаційний портал пропонує переглянути підбірку світлин фотографа Олексія Лимарчука. На них зображене зоряне небо над Житомиром,...