Команда «На ножах» приїздила рятувати ресторан у Житомирі. ВІДЕО

15.03.2017

Телеведуча Ольга Фреймут та найкращий ресторатор України Діма Борисов приїхали рятувати від краху збитковий ресторан «Котлета» у Житомирі. У закладі подають 26 авторських різновидів котлет, рецепти яких створив ідейний натхненник ресторану – учасник кулінарного проекту шеф-кухар Іван.

З-під руки творчого, завзятого та впевненого у власній обдарованості Івана в меню ресторану з’явились котлета у м’ятному соусі, в шоколаді та багато інших неочікуваних поєднань смаку. Шеф-кухар ставиться до своїх страв, як до витворів мистецтва, а ресторан для нього – справа життя та найбільше кохання.

Іван навіть власноруч придбав елементи декору для зали – так «родзинкою» інтер’єру стали різноманітні статуетки зелених жаб.

Незважаючи на незвичайне меню та неймовірні кулінарні «шедеври», заклад уже давно не відвідують гості. Власник ресторану Андрій, який свого часу повірив у талант Івана, втрачає гроші щодня, а на кухні все частіше виникають сварки між дипломованим кухарем Оленою та її керівником Іваном.     

Цікаво, що під час зйомок в Житомирі вперше а історії проекту «На ножах» власник закладу прийняв рішення звільнити цілу команду, не дочекавшись навіть висновку експертів. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...