Колектив Житомирського ТТУ чотири місяці працював над новим тролейбусом

8.08.2017

Низький середній майданчик, нові вікна, сидіння та оновлений зовнішній вигляд - все це про перший тролейбус, зібраний силами працівників КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Робота над цією машиною тривала близько чотирьох місяців. І ось, після отримання усіх дозвільних документів та сертифікатів, 4 серпня, тролейбус вийшов у свій перший рейс. У даному тролейбусі тяговий двигун розміщений у задній частині, що дало можливість зробити пониженим середній майданчик, і встановити пандус. Також було змінено салон, конфігурацію задньої частини кузова. Встановлені нові тоновані вікна з новими кватирками, нові люки, нові двері, електронні табло.

«Це перший тролейбус «ТТУ», який ми випустили повністю силами працівників підприємства, з елементами модернізації його кузову. – розповідає Дмитро Ткачук, заступник міського голови. - Відбувся ряд конструктивних змін в салоні, зокрема, було понижено середній майданчик для його придатності для перевезення людей з особливими потребами».

Водій КП «ЖТТУ» Сергій каже, що до тролейбуса ще треба звикати: «Машина дуже гарно зроблена як ззовні, так і всередині. За ходовими якостями дуже «м’яка», тобто плавно набирає хід, плавно гальмує. У цілому до машини треба звикати. Як водій, маю тільки хороші враження від цього тролейбуса».

«Цей тролейбус зробили в Житомирі, - дивується житомирянка Валентина Григорівна.- Ніколи б не подумала. Здається, що він іноземний. Дякую колективу «ТТУ» за їх роботу. Оновлювати тролейбуси потрібно, бо їх багато їздить старих. А в цьому зручно: і сидіння, і поручні».

Робота з оновлення рухомого складу «ЖТТУ» продовжуватиметься. До кінця року заплановано випустити ще два модернізовані тролейбуси. За словами Дмитра Ткачука, ці машини будуть покращені по дизайну, планується також розширити їх низькополий майданчик, а також здійснити ряд інших конструктивних змін.

Заступник міського голови наголошує, що це дійсно значний крок у вдосконаленні роботи «ТТУ» з капітального ремонту тролейбусів, а також підвищенні енергоощадливості цього виду транспорту за рахунок нового обладнання.

За матеріалами прес-служби міськради


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...