Хто орендує квартири в Житомирі на одну ніч

4.12.2017

 Подобова оренда житла набирає все більшої популярності серед гостей та жителів міста. Ми вирішили дізнатись, хто і з якою метою винаймає квартири в Житомирі та в чому секрет популярності оренди квартири на одну ніч?

Спеціалісти всеукраїнського порталу тимчасової оренди квартир Doba.ua поділились історіями своїх користувачів та результатам власних досліджень. Деякі з них були несподіваними.

1.  Мандрівники

Найчастіше українці приїжджають в Житомир на відпочинок, екскурсії, для зустрічі з друзями та по роботі. 60% всіх хто орендував квартири подобово за минулий рік – це гості з інших міст. З них 65% приїжджали у відрядження та у справах, 25% - на відпочинок, 20% - щоб зустрітись з друзями та рідними. Респонденти вважають, що оренда квартири подобово – це більш вигідний та комфортний варіант, ніж оренда номеру в готелі.

«Я навчався в Житомирі 15 років тому, то був найкращий період моєї молодості. Потім всі роз’їхались хто куди, але залишилась традиція зустрічатись в Житомирі. Зазвичай, знімаємо трикімнатну квартиру, згадуємо студентську молодість в гуртожитку», - Віктор, випускник житомирського університету.

«Якось поїхали в Житомир знімати сюжет про українські міста. Ночували в двокімнатній квартирі. Повертались пізно, тому для нас головне: достатня кількість розеток, щоб зарядити техніку, нормальній вай-фай і можливість привести себе в порядок перед зйомками», - Костя, ведучий на телебаченні.

«Літом по роботі їздили в Житомир і я займалась пошуком житла. За ті гроші, що виділила компанія, трикімнатна квартира була оптимальним рішенням. Мені пощастило, що у нас з колегами дружні відносини, тому жити разом було весело», - Юлія, менеджер по продажах.

2.  Закохані

За минулий рік 20% всіх квартир в Житомирі були орендовані для побачень. Тимчасовий винайм житла– зручний вихід для тих, хто не має власних квадратних метрів або ж хоче зберегти конфіденційність стосунків.

«Ми познайомились з дружиною в інтернеті. Довго переписувались, перше побачення взагалі було по скайпу. Нарешті вирішили провести разом вихідні. Вона тоді жила з батьками в Бердичеві, а я - в Коростишеві. Однокімнатна квартира в Житомирі була як «нейтральна територія». Після тих вихідних ми по-справжньому закохались, а через півроку одружились. Приїдемо ще раз в Житомир на річницю», - Ігор та Анастасія, подружжя.

«Я – студент.З устрічаюсь з одногрупницею, але в гуртожитку особисте життя не дуже романтичне. Я підробляю, тому можу зняти квартиру на добу, щоб хоч іноді побути наодинці зі своєю дівчиною», - Іван, 20 років

3.       Зірки соцмереж

10% опитаних винаймали квартири для фотосесій. Для них це є достойною альтернативою зйомок у фотостудії. Ось що про це кажуть самі користувачі:

«Люблю фотографуватись для соцмереж, тому увесь час шукаю креативні ідеї. Якось організувала собі три фотосесії в різних образах за один день. Плюс в тому, що в квартирі є умови, щоб переодягнутись,зробити макіяж і зачіску», - Юлія.

«Запам’яталась одна сімейна зйомка в орендованій квартирі. Іноді людей буває важко «розворушити», щоб фото були більш природними, невимушеними. Того разу навпаки - було легко, думаю, цьому посприяла затишна атмосфера в квартирі», - Анна, фотограф.

Інші 10% опитаних винаймали квартири з найрізноманітніших причин: для вечірок, щоб побути одному, змінити обстановку, а іноді через сімейні обставини.

«Минулої весни працювала над серйозним проектом. У нас велика гамірна сім’я, тому я просто не могла сконцентруватись в домашніх умовах. Пожила декілька днів в орендованій кватирі і закінчила роботу швидше, ніж очікувала», - Ірина, дизайнер.

«Якось серйозно посперечався з дружиною і два дні жив на орендованій квартирі», - Юрій.

«Іноді з чоловіком втікаємо на декілька днів від проблем і рутини - винаймаємо квартиру в іншому районі та уявляємо, що в нас «медовий місяць», - Іванна, 35 років.

Незалежно від причин тимчасової оренди, більшість користувачів залишаються задоволеними умовами проживання, широким діапазоном цін, великим вибором та зручністю пошуку квартири через інтернет.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...