Готовність № 1: майдан Корольова у Житомирі готують до відкриття головної ялинки

19.12.2016

Вже о 17.00 19 грудня житомирян і гостей міста чекають на майдані Корольова, де традиційно відбудеться запалення головної ялинки.

Цьому передуватиме концертна програма, вітання представників влади та творчих колективів, авже о 19.00 ялинка має засяяти якскравими вогнями.

Наразі на майдані активно готуються до цього дійства: комунальники прибирають сніг, прикрашають ілюмінацією ялинки під ОДА.

Читайте також: Вихідні дні на Новий рік: скільки українці відпочиватимуть.

Свою продукцію і товари виставляють продавці на різдвяному ярмарку, який цьогоріч розділили на дві частини: продаж виробів, сувенірної продукції, солодощів біля Корольова, а також фуд-корт з напоями та їжею біля «Жовтня».

Читайте також: Новорічні та Різдвяні свята у Житомирі.

Ярмарок біля головної ялинки на майдані Корольова та на Новому Бульварі працюватиме до 15 січня 2017 року. 

На тротуарі біля ялинки встановили біо-туалети, а біля «Жовтня» подбали про столики, сидіння та сміттєві баки для відпочивальників із фуд-корту.

Читайте також: "Відчуй дух Нового року та Різдва – завітай всією родиною": житомирян запрошують на різдвяний ярмарок.

Також цього року в рамках відзначення новорічних свят діятиме резиденція Святого Миколая. Зведення його будиночку теж завершують – накривають дах.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте також: На Михайлівській у Житомирі до свят встановили дитячі атракціони.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Перший житомирський інформаційний портал пропонує переглянути підбірку світлин фотографа Олексія Лимарчука. На них зображене зоряне небо над Житомиром,...