Готовність № 1: майдан Корольова у Житомирі готують до відкриття головної ялинки

19.12.2016

Вже о 17.00 19 грудня житомирян і гостей міста чекають на майдані Корольова, де традиційно відбудеться запалення головної ялинки.

Цьому передуватиме концертна програма, вітання представників влади та творчих колективів, авже о 19.00 ялинка має засяяти якскравими вогнями.

Наразі на майдані активно готуються до цього дійства: комунальники прибирають сніг, прикрашають ілюмінацією ялинки під ОДА.

Читайте також: Вихідні дні на Новий рік: скільки українці відпочиватимуть.

Свою продукцію і товари виставляють продавці на різдвяному ярмарку, який цьогоріч розділили на дві частини: продаж виробів, сувенірної продукції, солодощів біля Корольова, а також фуд-корт з напоями та їжею біля «Жовтня».

Читайте також: Новорічні та Різдвяні свята у Житомирі.

Ярмарок біля головної ялинки на майдані Корольова та на Новому Бульварі працюватиме до 15 січня 2017 року. 

На тротуарі біля ялинки встановили біо-туалети, а біля «Жовтня» подбали про столики, сидіння та сміттєві баки для відпочивальників із фуд-корту.

Читайте також: "Відчуй дух Нового року та Різдва – завітай всією родиною": житомирян запрошують на різдвяний ярмарок.

Також цього року в рамках відзначення новорічних свят діятиме резиденція Святого Миколая. Зведення його будиночку теж завершують – накривають дах.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте також: На Михайлівській у Житомирі до свят встановили дитячі атракціони.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...