Богдан Логвиненко у Житомирі презентував книгу про людей, яких зустрічав під час мандрівок

25.12.2016

Книгу, яку можна читати у довільному порядку, презентував у Житомирі 23 грудня Богдан Логвиненко.

Книга «Перехожі. Південно-Східна Азія» на 220 сторінках вмістила історії про людей, з якими зустрічався Богдан під час своїх мандрівок протягом 2,5 років.

При чому, початково ці історії разом з фото автор публікував на своїй сторінці у соцмережі, але згодом «Видавництво Старого Лева» оформило їх у цілісну книгу.

Відтак, «Перехожі» майже повністю були написані на смартфоні у різних екстримальних умовах.

Логвиненко зізнається, що під час мандрівок в Таїланді, Лаосі, В’єтнамі, Малайзії та Сінгапурі часто стикався з труднощами, але завжди на його шляху траплялися люди, які допомагали їх долати.

Зрештою, відвідвідуючи нові місця, Богдан значно більше приділяє уваги саме людям, а не будівлям. Вважає, що будь-які будинки можна буде побачити і через десятки років на тих самих місцях, а от людей – ні.

Наразі ж Логвиненко працює над новим проектом «Ukraїner».

«Мені хотілося побачили Україну такою, як вона є і показали її іншим», - розповідає Богдан про роботу над цим проектом.

Поки команда «Ukraїner» познайомила українців із Закарпаттям. На черзі експедиції до інших регіонів крани, в тому числі і Полісся.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
У Житомирі 19 грудня офіційно запалили головну ялинку міста на майдані Корольова, біля якої діє різдвяний ярмарок і резиденція Святого Миколая. Крім цого,...