16-річна учасниця телешоу "МастерШеф" мріє відкрити у Житомирі власний ресторан

12.02.2018

Кароліні Залевській із Житомира  - 16 років, вона учасниця нового сезону  кулінарного телешоу "МастерШеф" на СТБ, випуски якого уже показують в ефірі.

Улюблена страва: авторський торт

Навчання: кулінарне училище

Кароліна дуже товариська і цілеспрямована дівчина. Завдяки своєму вмінню «забалакати» домагається багатьох своїх цілей. Наприклад, таким чином її, неповнолітню, взяли працювати у кондитерську.

У кав’ярні дівчина отримала перший практичний досвід роботи з клієнтами і тільки впевнилася у своїй мрії стати кулінаром. Кароліна дуже активна дівчина: вона староста групи, капітан команди КВН, ведуча концертів, активістка.

Кароліна постійно виступає делегатом від коледжу на переговорах із представниками міської адміністрації.

Читайте також: Про що мріє 7-річний хлопчик родом з Житомирщини, який "захистив" українську "Мрію". ВІДЕО

Дівчина хоче змінити свій улюблений Житомир, ну і, звичайно ж, відкрити в цьому місті свій, ні на що не схожий, ресторан. Але поки Кароліна робить торти на замовлення.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...