14-річний житомирянин, якому деталь від тролейбуса розбила голову, кілька тижнів проведе в лікарні

17.05.2017

У Житомирі на 14-річного хлопчика впала деталь від тролейбусної штанги. Шмат металу завважки майже три кілограми влучив підлітку у голову, коли той ішов тротуаром,   - пишуть на сайті  ТСН.

Контактна штанга обірвалася в тролейбуса, коли він під'їздив до зупинки. Металева конструкція вдарилася об рекламний щит, встановлений на узбіччі. Після цього від штанги з 5-метрової висоти відлетіла деталь, яка влучила в дитину. Очевидці кажуть, що хлопчику пробило голову і було багато крові.

Шмат металу, майже в 3 кілограми, влучив підлітку у голову, коли той ішов тротуаром. З відкритою черепно-мозковою травмою потерпілий зараз у лікарні. Батьки винуватять тролейбусників, які випускають несправні машини на маршрути. Ті ж причиною нещасного випадку називають рекламний щит, встановлений на узбіччі.

Постраждалий Максим зараз у лікарні, його стан медики оцінюють, як середньої важкості. Попереду обстеження і щонаймеше два тижні лікування. Мама ж боїться навіть уявити, що було б, якби син не вдягнув капюшон. "Воно пом'якшило удар. Тріщина в черепі, зашивало. Це диво, якби не було капюшона – проломило б голову", - каже Наталія Калейнікова.

Жінка звинувачує в тому, що сталося, працівників транспорту. Керівник підприємства запевняє, що за кермом тролейбусу був досвідчений водій з 20-річним стажем, а сама машина хоч і стара, але справна. Штанги ж злітають часто – через перевищення швидкості або від перепадів напруги. Але для цих випадків передбачені пружні запобіжники, які б спрацювали і цього разу, якби не рекламний білборд.

Розбиратися в тому, хто насправді винен у травмуванні дитини, тепер буде поліція. Там відкрили кримінальне провадження через порушення правил дорожнього руху, в межах якого перевірять і версії транспортників, і дотримання норм при встановленні рекламного щита.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...