12 % доходів ТТУ в Житомирі отримує від безготівкових форм оплати за проїзд

7.11.2017

"Вдосконалили систему і запустили у транспорті  Житомира AndroidPay, яким можна платити у транспорті ТТУ за допомогою смартфону з NFC. Поки-що тільки з картками Visa.

Постійно працюємо над вдосконаленням системи, аби зробити безготівкову оплату максимально зручною. Сподіваюсь, що незабаром   зможемо зменшити обмеження на кількість квитків, що можна придбати однією карткою, - повідомив на своїй сторінці у соцмережі директор КП “Житомиртранс” Іван Фурлет.

"12% до доходів ТТУ в Житомирі вже отримує за допомогою безготівкових форм розрахунків (еКвиток, банківська карта Visa, QR-код). Команда "Транспорт Житомира" постійно удосконалює можливості розрахунків у міському транспорті. Тепер до цих інструменів додано і AndroidPay за допомогою смартфону. Далі буде більше", - додав заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...