10-річна житомирянка, яка у Нідерландах врятувала чоловіка, хоче повернутися у рідне місто і працювати в поліції

6.10.2017

10-річна українка Маргарита Клусенко, яка мешкає в Нідерландах, врятувала життя місцевого мешканця, чим прославилася на всю країну.

О 3-й годині дня дівчинка поверталася додому після тренування у школі верхової їзди. Побачила велосипед, що лежав посеред дороги, повідомляє kp.ua.

"Там уздовж узбіччя тягнеться невеликий канал, заповнений водою, - каже дівчинка. – У ньому я помітила чоловіка. У нього була розбита голова і він стогнав від болю".

Маргарита викликала "швидку". Потерпілий знаходився в напівнепритомному стані. Дівчинка покликала на допомогу двох ровесниць, які йшли повз.

"Ми втрьох намагалися його витягти, але сил нам не вистачило. Я вибігла на дорогу і зупинила машину, в якій їхав чоловік. Він нам допоміг. Потім приїхала "швидка" і потерпілого відвезли. Я навіть імені його не встигла запитати", - розповідає Маргарита.

Після цього вчинку дівчаток і їх сім'ї викликали до поліції, щоб подякувати.

"Я не очікувала стільки уваги. Полісмени мені вручали подарунки від мера міста, чек на €10. Постраждалий чоловік все ще був у лікарні, але теж прислав чек і букет квітів".

Мама дівчинки Віра - директор недільної школи "Дзвіночок" у Роттердамі, яку відкрило Об'єднання українців Нідерландів. У Влардинген сім'я переїхала 4 роки тому.

"Тут мені подобається. Багато атракціонів, розваг. Ще добре тим, що в школі задають менше завдань, - каже дівчинка. - Але коли виросту, хочу повернутися в Україну, у рідний Житомир і працювати там поліцейським. Вдома у мене багато друзів, улюблені бабусі і дідусі. В Україні ми буваємо двічі на рік. Я мрію, щоб у нас була машина, на якій ми могли б їздити в Житомир кожні вихідні".


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...