У Житомирі пам'ятник конструктору Сергію Корольову одягнули у вишиванку розміром 10L. ФОТО

18.05.2017

Українці 18 травня відзначають День вишиванки. З цієї нагоди у Житомирі організували ряд заходів на Михайлівській, а о 19.00 відбудеться "Вишивана хода", яка стартує з майдану Соборного.

Крім цього, у вишиванку вдягнули конструктора Сергія Корольова, пам'ятник якому стоїть у центрі міста. За словами голови Житомирської ОДА Ігора Гундича, над цією сорочкою розміром 10L тиждень працювали три житомирські майстрині. Кошти за матеріал та роботу оплатить благодійник.

У вишиванці Корольов стоятиме щонайменше кілька днів, тож житомиряни та гості міста зможуть сфотографуватися з ним, зробити селфі.

Читайте також: У центрі Житомира з`явилося графіті у кольорах поліської вишивки. ФОТО

"Безмовно, що Сергій Корольов прославив Житомирщину і ця людина заслуговує на те, щоб пам'ятник йому прикрашав центральну площу міста. Напередодні свята ми подбали, аби й він мав власну вишиванку", - поділився Гундич.

Читайте також: На День вишиванки в Житомирі буде танцювальни флешмоб, гурт «ZERNO», фільм "Спадок нації"

Також очільник області зізнався, що його вишиванку також виготовляли ті самі три майстрині. Сорочку оздобили вишитими тризубцями. Голова ОДА пожартувавв, що у нього розмір дещо менший, ніж у Корольова, але задоволений результатом роботи вишивальниць. Свою вишиванку Гундич оплатив з власної кишені.

Юлія ДЕМУСЬ

a>p>

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...