«Музика наших сердець»: у Житомирі презентували збірку поезій, видану при підтримці Фонду родини Розенблат

9.10.2017

Про кохання та любов до рідного краю, про друзів і дитинство, про українську мову та українських захисників, про матусь, а ще про домашніх улюбленців,  природу, Полісся чи вишиванку – саме такі вірші увійшли до поетичної збірки «Музика наших сердець», яку 9 жовтня презентували у Житомирі.

Юні таланти з навчальних закладів міста й області представили свої творчі доробки. Для когось публікація у книзі стала дебютом, а хтось вже має перемоги на різноманітних конкурсах.  

«Музика наших сердець» об’єднала  авторів різного віку, які  вправно володіють поетичним словом, а ще свого часу стали лауреатами конкурсу «Моя рідна українська мова», який навесні 2017 року започаткував Фонд родини Розенблат.

Власне, вихід книги – це продовження того неймовірного процесу та свята, який для дітей, їх наставників та рідних створили благодійники.

«У цю збірку вкладено дуже багато зусиль та роботи великої кількості людей, але, в першу чергу, сюди вкладено душу і серце, - звернулася під час заходу з нагоди презентації книги «Музика наших сердець» співзасновник Фонду родини Розенблат Олена Розенблат.  – Ви поділилися із нами своєю творчістю, довірили нам найдорожче – свої думки, мрії, які вмістилися у цих поезіях. Безумовно, ми не могли залишити це поза увагою, тому й спільно створили це літературно-художнє видання. Поезія – це і є музика серця. Сьогодні вона лунає у цьому залі, вона звучить зі сторінок збірки».

За словами Олени Розенблат до книги увійшли твори 27 авторів, серед яких учні 3-11 класів, а також першокурсниці училища ім. В.Косенка.

Усі фінансові витрати, пов’язані із підготовкою та видавництвом збірки поезій, на себе взяв Фонд родини Розенблат. Кажуть, що підтримка молоді та популяризація рідної мови й поезії – це важливі складові виховання майбутнього країни. А ще переконані, що серед юних поетів обов’язково будуть ті, чиїми іменами й творами буде пишатися вся країна.

Заслужений працівник освіти України, телеведучий Олександр Авраменко, який також завітав на презентацію «Музики наших сердець» у Житомир, зізнався, що сам таланту до поезії не має, але його з дитинства зачаровує українська природа. Вважає, що саме вона надихає і дорослих, і дітей на гарні рядки.

«У цій збірці я знайшов просто неймовірні поезії. У кожного із вас своя музика серця. Бажаю вам побільше творчих злетів та успіхів. Вчіться не лише гарно писати, але вмійте й представити себе та свою творчість», - поділився порадами Олександр Авраменко та запросив усіх бажаючих на свій майстер-клас 10 жовтня у Палаці культури.

Під час презентації присутні могли почути деякі поезії зі збірки – їх декламували на сцені автори. Зокрема, учні ЖСШ № 20 - вихованці літературної студії «Горицвіт», керівник  якої Ірина Лубківська також приєдналася до роботи над збіркою, учні ліцею № 25, школи № 21, № 8, № 16, ін.

Ведуча заходу – Заслужена артистка України Ірина Шинкарук виконала кілька своїх композицій, а на завершення – заспівала разом з дітьми. Також для учасників та гостей поетичного вечора виступив  колектив танцювального центру «Аванте».

Співзасновник Фонду родини Розенблат Олена Розенблат ще раз привітала усіх авторів із радісною подією у їх житті та вручила кожному примірник збірки «Музика наших сердець».

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...