Доброярмарок прямує до Житомира

8.02.2018

 Шукаєте подарунки, валентинки чи просто гарний настрій до Дня закоханих? Усе це буде на Доброярмарку в Житомирі. У суботу, 10-го лютого, з 10-ї до 7-ї, в Гнатюк Арт Центрі, на вулиці Великій Бердичівській, 20.

На Доброярмарок запрошують Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Посольство Великої Британії в Україні. У переддень дня Святого Валентина свою продукцію для вас представлять учасники проектів МОМ, які одержали обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу.

У вас буде можливість познайомитися та поспілкуватися із вітчизняними виробниками хенд-мейд прикрас та подарунків, аксесуарів, кондитерських виробів, розвиваючих ігор та з іншими не менш цікавими підприємцями.

Ви зможете придбати подарунки, ексклюзивні валентинки та різноманітні дрібнички до дня закоханих, поласувати смаколиками та весело провести час.

Упродовж усього дня для дорослих та дітей будуть проводитися майстер-класи:

 - Валентинка у стилі айріс 
 - Розпис імбирних пряників «Серденько моє»
 - Текстильні «крилаті» сердечки
 - Закладинка на згадку
 - Прикраса «Квітка-душа»

Доброярмарок організовує Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН із питань міграції – в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...