В Житомирі родина кікбоксерів побилася з поліцейським. ВІДЕО

10.04.2017

Костянтина побив незнайомець, коли він гуляв разом з маленькою дочкою і батьком на дитячому майданчику у вихідний день. Поліцейський побачив, як кремезний чоловік ображав перехожого. Костянтин зробив зауваження.

Про це йдеться в сюжеті «Надзвичайних новин».

Після цього на очах жінок і дітей почалася бійка: на стороні поліцейського був його старенький батько, а на стороні незнайомця - його дружина. Її удари були сильними і професійними. Костянтин викликав своїх колег, але ті їхали 30 хвилин.

Вже, коли побитий поліцейський написав заяву, то дізнався, що отримав на горіхи від заслуженого тренера України з кікбоксингу В'ячеслава Гопанчука і чемпіонки Європи та світу Віри Макресової, правда, версія іменитих спортсменів інша.

Подружжя-спортсмени також написали заяву в поліцію. У В'ячеслава - травма голови. Обидва звернення правоохоронці об'єднали в одну кримінальну справу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
Житомир відзначає свято Водохреща, яким завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Освячення води з нагоди Хрещення Господнього провело духовенство...