В Житомирі родина кікбоксерів побилася з поліцейським. ВІДЕО

10.04.2017

Костянтина побив незнайомець, коли він гуляв разом з маленькою дочкою і батьком на дитячому майданчику у вихідний день. Поліцейський побачив, як кремезний чоловік ображав перехожого. Костянтин зробив зауваження.

Про це йдеться в сюжеті «Надзвичайних новин».

Після цього на очах жінок і дітей почалася бійка: на стороні поліцейського був його старенький батько, а на стороні незнайомця - його дружина. Її удари були сильними і професійними. Костянтин викликав своїх колег, але ті їхали 30 хвилин.

Вже, коли побитий поліцейський написав заяву, то дізнався, що отримав на горіхи від заслуженого тренера України з кікбоксингу В'ячеслава Гопанчука і чемпіонки Європи та світу Віри Макресової, правда, версія іменитих спортсменів інша.

Подружжя-спортсмени також написали заяву в поліцію. У В'ячеслава - травма голови. Обидва звернення правоохоронці об'єднали в одну кримінальну справу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...