Житомирський пенсіонер збільшив свою пенсію удвічі через ПриватБанк

15.05.2017

Житомирянин Віктор Табун став переможцем акції “Друга пенсія від ПриватБанку”. Протягом трьох місяців чоловік отримуватиме ще одну пенсію в розмірі тієї, яку йому виплачує Пенсійний фонд.

Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.

Пощастило і житомирянину Віктору Табуну. Ламаючи стереотипи про “непросунутих” дідусів і бабусь, пан Віктор активно користується і соціальними мережами, й Інтернет-банкінгом “Приват24”. Саме сплачуючи платіжки у Приват24, житомирський пенсіонер дізнався про акцію і зареєструвався.

“Не розраховував на перемогу, бо зазвичай мені не таланило, але вирішив спробувати. Телевізор фактично не дивлюсь, тому й не бачив сюжету з результатами акції. Був приємно здивований, коли мені зателефонували з банку і повідомили, що я виграв”, - розповів Віктор Табун.

Колишній вогнетривник із ПриватБанком познайомився ще до виходу на пенсію, коли отримував зарплату. Акцентує, що в житті намагається все детально вивчати - від хобі пасічника і фотографа до всіх переваг банку, в якому обслуговується.

Загалом з пенсійною карткою для виплат клієнту доступні низка пільг. Оплата комунальних послуг без комісій до 2 000 грн на місяць. Випуск та обслуговування картки безкоштовно. Надання виписки у відділенні ПриватБанку безкоштовно. Зняття готівки у всіх банкоматах на території України безкоштовно. Нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду без комісії.

Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні, і 100 тисяч - у Житомирській області.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...