Водоканал готують до банкрутства?

6.11.2012

Щомісяця борги «Житомирводоканалу» за спожиту електроенергію збільшуються на 1,5 – 2 мільйони гривень.

Про це «Першому» повідомив Голова правління ПАТ "Житомиробленерго" Анатолій Левицький.

За його словами, 26 мільйонів гривень, які перерахувала держава, вже враховані у борги минулих років. Тепер сума заборгованості складає більше 10 мільйонів гривень.

Через борги Водоканалу за спожиту електроенергію на підприємстві обмежують подачу електроенергії на насосні станції. Це спричиняє падіння тиску у системі водопостачання.

У такому разі жителі, які живуть на верхніх поверхах багатоповерхівок, страждають від нестачі води.

Нагадаємо, що Житомирводоканал є одним з найбільших боржників за спожиту електроенергію серед міст-сусідів.

У міській владі пояснюють, що причина наростання боргів Водоканалу за електроенергію – це те, що вода у нас дуже дешева. Також проблема у тому, що держава невчасно гасить різницю в тарифах, і тому утворюються борги.

Нагадаємо, що намагання Михайла Заславського стати мером Житомира експерти пов’язували з його бажанням приватизувати Водоканал та Теплокомуненерго через процедуру банкрутства.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...