Водоканал готують до банкрутства?

6.11.2012

Щомісяця борги «Житомирводоканалу» за спожиту електроенергію збільшуються на 1,5 – 2 мільйони гривень.

Про це «Першому» повідомив Голова правління ПАТ "Житомиробленерго" Анатолій Левицький.

За його словами, 26 мільйонів гривень, які перерахувала держава, вже враховані у борги минулих років. Тепер сума заборгованості складає більше 10 мільйонів гривень.

Через борги Водоканалу за спожиту електроенергію на підприємстві обмежують подачу електроенергії на насосні станції. Це спричиняє падіння тиску у системі водопостачання.

У такому разі жителі, які живуть на верхніх поверхах багатоповерхівок, страждають від нестачі води.

Нагадаємо, що Житомирводоканал є одним з найбільших боржників за спожиту електроенергію серед міст-сусідів.

У міській владі пояснюють, що причина наростання боргів Водоканалу за електроенергію – це те, що вода у нас дуже дешева. Також проблема у тому, що держава невчасно гасить різницю в тарифах, і тому утворюються борги.

Нагадаємо, що намагання Михайла Заславського стати мером Житомира експерти пов’язували з його бажанням приватизувати Водоканал та Теплокомуненерго через процедуру банкрутства.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...