В Житомирській ОДА проводять анкетування працівників

30.11.2016

 

Анкетування працівників апарату, а потім і структурних підрозділів облдержадміністрації ввів голова ОДА Ігор Гундич.

Про це він повідомив 29 листопада, під час щовівторкової апаратної наради з керівниками підрозділів адміністрації, яка проводиться до початку робочого дня.

«Для мене важливо, щоб у колективі облдержадміністрації була здорова атмосфера, щоб кожен розумів, чим займається і усвідомлював свою відповідальність. Зараз в ОДА працює HR-спеціаліст, який вивчає і готує пропозиції щодо усунення дублювання функцій, ефективної роботи і змін до структури. Заповнення анонімних анкет є одним із елементів для оцінки ситуації в облдержадміністрації», – повідомив Ігор Гундич.

Анкетування працівників апарату ОДА триватиме упродовж двох днів, інформує прес-служба ОДА.

Нагадаємо, під час першої прес-конференції Ігор Гундич заявив, що зміни у структурі облдержадміністрації потрібні. «Потрібно підібрати колектив та ту команду, яка «буде гребти землю під ногами» і виконувати пріоритетні завдання. А для цього потрібно в першу чергу відповідально і патріотично ставитись до своїх обов’язків», – сказав тоді голова ОДА. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...